Prevence proti nachlazení

0
46

Nejen o své zdraví ale i zdraví vaší rodiny je dobré pečovat celoročně. Zejména v těchto chladných zimních dnech, kdy je frekvence prochladnutí častější a nástup bývá hodně rychlý až překvapivý, je vhodné dbát na prevenci dodržováním jistých návyků. Nachlazení vás obecně nemusí vždy jen nepříjemně potrápit, někdy se onemocnění můžete vyhnout ještě před propuknutím.

Jak se rychle zbavit nachlazení?

Ještě před propuknutím onemocnění výrazně pomáhá včas nasadit správné přírodní doplňky stravy na posílení imunitního systému a jako prevence nachlazení a rýmy.

Přírodní doplňky mohou užitečně pomoci a blahodárně působit na lidský organismus.

My máme vyzkoušené již několik let tyto doplňky stravy, které prakticky užíváme v průběhu celého zimního období. Naši klienti se každou sezónu vracejí již 14 let k našim, již vyzkoušeným, produktům.

Komplex velmi silných přírodních betaglukanů z hub Immunity assist forte spolu s přírodním vitamínem C (Přírodní vitamín C). Betaglukany zvyšují aktivitu různých buněk imunitního systému a tím i odolnost vůči bakteriím, virům a parazitům. Při pravidelném užívání se náš organismus umí lépe bránit a je více připraven na skutečný infekční stav. Přírodní vitamín C usnadňuje vstřebávání betaglukanů a zároveň zvyšuje jejich účinnost.

Akutní zánět horních dýchacích cest je virové nakažlivé onemocnění a nejčastěji se projevuje kýcháním, rýmou, bolestí v krku nebo hlavy, ucpaným nosem, zahleněním a únavou. Jelikož se infekce šíří kapénkami ve vzduchu, bývá nástup velmi rychlý. Šíří se také fyzickým kontaktem a zejména v uzavřených prostorech dochází k rychlé nákaze. Inkubační doba trvá okolo 5 dnů a většinou se nás onemocnění drží po dobu týdne.

Při již započatém onemocnění doporučujeme užívat silnější přírodní produkt s betaglukany a extraktem zeleného čaje Immunity Assist Total. a s ním opět přírodním vitamínem C (Přírodní vitamín C). Na pročištění dýchacích cest a odstranění zahlenění používáme bylinný komplex Immunforte Actigerm (Actigerm Immunforte), jehož složení Echinacei, Lapacha, tymiánu, rozmarýnu a šalvěje významně přispívá k odstranění potíží při nachlazení. Pro děti je určen sirup Actigerm respiro (Actigerm sirup snadné dýchání).

Onemocnění většinou člověk podlehne z důvodu oslabeného organismu a imunitního systému, únavou nebo stresem. Nejen v zimních dnech byste tedy měli dbát na dostatečný přísun přírodního vitamínu C a v rámci ranního návyku snídat ovoce a popíjet čerstvé ovocné šťávy. Vitamin C totiž pomáhá bílým krvinkám bojovat proti infekcím. Navíc se jej nemůžeme předávkovat, protože případný nadbytek se vylučuje močí.

Málokdo také ví, že při nachlazení je výtok z nosu pro sliznici potřebný. Sliznice se potřebuje pročistit, výtok byste neměli tedy hned zastavovat, ale naopak mu pomoci například proplachováním mořskou vodou nebo Vincentkou.

Co pomáhá se vypořádat s rýmou během krátkého období?

S rýmou se dokážeme nejrychleji vypořádat prohřátím organismu. Takže určitě neváhejte dát si horkou koupel a pořádně se prospat. Tělo si potřebuje odpočinout a vhodnými potravinami mu dodáme energii k rychlé rekonvalescenci. Vhodný je zejména horký kuřecí vývar, čerstvé ovoce, česnek, bylinný čaj s medem a citrónem nebo čaj z rýmovníku. Naopak se vyhýbejte mléčným výrobkům.

Pokud se však dostaví některý z příznaků jako je teplota nad 38°C po dobu delší než tři dny, silná bolest v krkuhlenový sekret nebo bolest na prsou nemusí se jednat o pouhé nachlazení. V tomto případě je nezbytné onemocnění konzultovat s lékařem.

Abychom předcházeli všem zdravotním komplikacím způsobených oslabeným imunitním systémem, je vhodné v obdobích zvýšeného výskytu onemocnění, preventivně užívat přírodní doplněk Imuregen (Imuregen kapsle), který může užívat každý, i vaše děti. Pro ně je určen Imuregen kapky pro děti od 1 roku(Imuregen kapky).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here