Rádi byste se zbavili nějakého toho nadbytečného kilogramu? Poradíme vám jak na to!

0
860

Hubnutí u spousty lidí bývá celoživotním evergreenem. Nevzhledných tukových polštářků a nadbytečných kilogramů se snaží zbavit muži i ženy téměř všech věkových kategorií. S různými výsledky.

Jak zhubnout? Článků na toto téma je plný internet. Cest k postavě snů a ideální váze tudíž vede několik. Žádnou z nich se však nevyplácí uspěchat. Rychlý úbytek váhy tělu v mnoha ohledech neprospívá, nehledě na to, že s sebou přináší riziko jojo efektu, tedy opětovného navrácení se k původnímu stavu.

Změňte jídelníček a začněte se hýbat!

Začít byste měli změnou jídelníčku. Eliminujte z něj nezdravé tuky, bílý cukr a výrobky z bílé mouky, které nahraďte celozrnnými produkty. Naopak do něj zařaďte ovoce, zeleninu, libové maso, ryby, ořechy a dostatek vody. A začněte se hýbat (jezdit na kole, běhat, chodit na dlouhé procházky) a posilovat! Svalstvo hubnutím často ochabuje, což není žádoucí.

Vyzkoušejte lymfatické masáže a tělové zábaly

Ke štíhlejší linii vám také dopomohou různé kosmetické procedury. Výsledky přinášejí lymfatické masáže (manuální i ruční) a také speciální tělové zábaly (body wraps). Ty navíc přispívají k detoxikaci a odvodnění organismu. Nežádoucí kilogramy totiž mnohdy způsobuje i hromadění vody v těle, a jakmile se jí zbavíte, může být po problému.

Efektivní tělové zábaly

Až třiceticentimetrový úbytek tukové vrstvy slibují například speciální zábaly body wraps slim a body fit wrap, které můžete absolvovat v salonu Dr-nek Body Wraps v pražské Kloboučnické ulici. Ty jsou založeny na aplikaci speciální originální směsi Body Wraps Slim v kombinaci s přípravkem BW PILLS Fat Killer. I tyto tělové zábaly podobně jako lymfatické masáže stimulují lymfatický systém, který se podílí na odvodnění a celkové detoxikaci organismu (mimo jiné odvádí přebytečný tkáňový mok z lymfy).

Pokud vydržíte, výsledky se dostaví

Součástí každé kúry (čím více jich absolvujete, s tím lepšími výsledky můžete počítat) je však také sestavení individuálního jídelníčku a třicetiminutové cvičení zakončené příjemnou relaxací s konzumací speciálního lymfatického čaje (BW TEA LYMPHATIC či BW TEA SLIM). Zkrátka se jedná o ucelený balíček služeb s jedním cílem. Dopomoci vám ke štíhlejší postavě. Pokud vydržíte, výsledky se určitě dostaví. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet!

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here