Hubnoucí pobyty – Jak nám můžou pomoci?

0
4038

Už nějakou dobu Vás trápí kila navíc a ne a ne se jich zbavit? Doma se prostě nedonutíte cvičit a do posilovny chodíte neradi. Vyzkoušeli jste už spoustu různých diet, ale jen jste nabrali další kila. Začínáte být bezradní a naštvaní i zoufalí. Je tu ale jedna možnost přesně pro Vás. Vyzkoušejte hubnoucí pobyty. Spousta center a společností pořádá hubnoucí pobyty v různých lokalitách. Ať už víkendové třeba někde v Čechách, tak i týdenní či vícedenní někde v cizině. Nejčastěji u moře.

Hotely se předhánějí

Spousta hotelů, ale především lázně, se snaží vyjít vstříc lidem a pořádají různé akce pro hubnoucí. Můžete se objednat třeba jen na víkend a nastartovat si tak metabolismus. Navíc si odpočinete od domácnosti a zrelaxujete se. Budete mít zajištěnou pestrou a kvalitní stravu, takže se nemusíte o nic starat a navíc můžete využít různých sportovních možností, ale třeba také masáže či vířivku k regeneraci.

Jak probíhají hubnoucí pobyty

Na hubnoucích pobytech je to většinou stejné. I když určité rozdíly být mohou. Většinou máte k dispozici buď výživového poradce či přímo lékaře, který s Vámi provede vstupní měření, konzultaci a doporučí Vám, jak máte postupovat. V hotelu či penzionu, kde jste ubytovaní, máte k dispozici pravidelnou a zdravou stravu. Většinou upravenou tak, aby docházelo k úbytkům kilogramů a nastartování metabolismu. Navíc jsou pro klienty připraveny různé sportovní aktivity. Až už se jedná o aerobic, cvičení na míčích či osobního trenéra, který sestaví plán na míru.

V poslední době se roztrhl pytel s různými nabídkami hubnoucích programů. Vybírat můžete opravdu z velké škály možností. Volit můžete ať už podle délky pobytu, či místa konání, nebo i služeb, které hotel či lázně nabízí.

Velmi intenzivní program

Hubnoucí pobyty jsou připravovány tak, aby Vám daly opravdu zabrat. Jejich smyslem je rozhýbat metabolismus a naučit Vás (alespoň trošičku), základy cvičení a výživy. Po takovém intenzivním pobytu se metabolismus nastartuje a až se vrátíte domů, budete moct v nastaveném programu pokračovat.

Připravte se, že hubnoucí pobyty Vás opravdu rozhýbou. Většinou se začíná brzy ráno nějakým lehkým kardio cvičením, pak následuje snídaně. Po snídani máte chviličku odpočinek a opět jdete cvičit. Tentokrát něco více intenzivního. Po cvičení může následovat krátká přednáška a pak oběd.

Někde je jídlo řešeno švédskými stoly, ale na většině Wellness hubnoucích programech to mají tak, že dostanete přesně Vaši porci podle připraveného stravovacího plánu.

Následuji krátký odpočinek a opět celé odpoledne intenzivního cvičení. Po večeři je buď volno na různé procedury či se pořádají přednášky o zdravé výživě.

Po celou dobu pobytu, máte k dispozici jak výživové poradce, tak i osobní trenéry a instruktory, kteří jsou připraveni Vám kdykoliv poradit či pomoci.

Pozor na zklamání

Pokud si od hubnoucího pobytu slibujete, že až se vrátíte domů, budete o pár kilo lehčí, pak budete asi zklamaní. Hubnoucí pobyty Vás „nezhubnou“. Za tak krátkou dobu to není ani možné. Slouží k tomu, aby nastartovaly hubnutí. Aby Vám rozhýbaly metabolismus, a Vy jste začali hubnout. Navíc Vás také mají naučit, jak se máte stravovat. Důraz je kladen hlavně na pravidelnost a pestrost jídla. Dále také na dodržování pitného i pohybového režimu.

Výhody hubnoucích pobytů

  • Je zde spousta lidí, jako jste Vy, kteří mají nadváhu či obezitu a chtějí s tím něco dělat
  • Před nástupem se dozvíte, jak na tom zdravotně jste
  • Máte k dispozici odborníky po celou dobu pobytu
  • Nastartuje se Vám spalování
  • Naučíte se pravidelnosti ve stravování
  • Poznáte nové druhy cvičení a můžete si je vyzkoušet
  • Odpočinete si od běžných domácích starostí
  • Psychická podpora
  • Možnost nové cesty
  • Pobyt Vám pomůže se změnou životního stylu

Výborný start

Pokud se Vám stále nedaří hubnutí nastartovat, chybí Vám to pravé postrčení, můžete vyzkoušet hubnoucí pobyt. Pokud na Vás nic nezabere, tak hubnoucí pobyt ano.

Důležité je, abyste se po návratu do běžného života nevrátili ke starým zvykům.

4/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here