Green coffee – recenze zelené kávy

0
3180
Green Coffee
Green Coffee

Někteří již možná slyšeli o poměrně novém produktu nesoucí název Green Coffee neboli Zelená káva. Zázračný přípravek na hubnutí, který slibuje velmi rychlý úbytek váhy. Produkt slibuje shození 14 kg za 4 týdny. Podle informací, které dostanete v obchodech s tímto doplňkem stravy, který je prodáván ve formě tablet, je produkt pro tělo velmi prospěšný.

Obsahuje totiž extrakt ze zelených kávových zrn. Tento extrakt (kyselina chlorogenová) je totiž obsažena právě a pouze v těchto zrnech. Pokud se káva opraží, tuto látku ztratí. Tato látka je velkým antioxidantem a pomáhá tak tělu zbavit se nežádoucích látek. Antioxidanty jsou samy o sobě velmi prospěšné, ale otázkou je kolik jich opravdu obsahuje tento produkt?

Kyselina chlorogenová by měla potlačovat chuť k jídlu, dodat tělu dostatek energie a zároveň by měla likvidovat tuky. Přípravek Green Coffee se tak zdá naprosto ideálním pomocníkem pro rychlé a efektivní hubnutí. Přípravek má navíc obsahovat ještě další látky, které vám pomohou pročistit tělo a slibují vám tělo zdravější a krásnější.

O výrobku se na různých stránkách píše, že má skvělé účinky, ale v literatuře toho o tomto výrobku moc nenajdete. Produkt se dá navíc koupit pouze na internetu. Najít můžete mnoho internetových obchodů, které prodávají tento přípravek a v každém z nich najdete i jinou cenu. Některé obchody navíc slibují vrácení peněz, pokud se vám nepodaří zhubnout slibovaná kila. To je skvělé, ale…

Tento produkt je opředen mnoha otazníky, které nejsou nikde zcela zodpovězeny. Můžeme se však dočíst, že přípravek doporučuje několik dietologů a lékařů.

Jaké jsou tedy klady tohoto přípravku? Jak již bylo zmíněno, tablety, které jsou pouze doplňkem stravy, jsou vhodným pomocníkem pro rychlé zhubnutí. Aktivně spalují tuky a pomáhají vám dosáhnout vysněné postavy. Zelená kávová zrna obsahují prospěšné antioxidanty, které čistí tělo a zbavují ho škodlivých látek.

Při používání těchto tablet je vhodné sportovat nebo alespoň občas cvičit či se jakkoli hýbat. Jak některé obchody upozorňují, přípravek nehubne za vás, je pouze pomocníkem, díky kterému zhubnete rychleji. Jedná se tedy o úžasný až skoro magický nástroj na hubnutí, který je ideální pro osoby trpící velkou nadváhou.

A pokud se ptáte, jestli má přípravek nějaké záporné vlastnosti, odpověď je: ano. Přípravek je sice doporučován dietology a nejrůznějšími vědci a odborníky, ale stačí zajít k praktickému lékaři a zeptat se ho na tento velmi rychlý a masivní úbytek váhy.  je možná účinným antioxidantem, a i kdyby se po něm hublo, jak se uvádí, určitě by to nebylo nejzdravější.

Pro tělo je takto rychlé hubnutí velmi nezdravé, dokonce až škodlivé. I váš praktický lékař vám řekne, že je vhodné zhubnout maximálně 1 kg týdně a i tak je vhodnější 0,5 kg týdně. S váhou se musí opatrně. Lidské tělo je složitý organismus, který vyžaduje trpělivost a pro zhubnutí bohužel i dřinu. Nikdy proto nezapomínejte na rčení „bez práce nejsou koláče“. Pokud chcete opravdu zhubnout, musíte proto něco udělat, nejenom denně polykat doplněk stravy, který slibuje rychlou ztrátu váhy.

Green Coffee je možná vhodný jako doplněk stravy, protože antioxidanty jsou pro tělo opravdu důležité, takže si tento přípravek můžete koupit, pokud vás dostatečně zaujal, ovšem musíte počítat s tím, že ne všechno, co uvádí reklama je vždy pravda. Nejdříve si o produktu zjistěte co nejvíc informací a až potom se rozhodněte. Tento postup neplatí pouze u tohoto výrobku, je vhodné jej praktikovat u všech neznámých produktů.

Pokud už jste si přečetli všechny dostupné informace, můžete produkt zakoupit a zkusit jeho zázračné účinky. Možná že zjistíte, že tento přípravek opravdu funguje. Pokud ne, nebuďte zklamaní a buďte rádi za zdravé tělo. Pokud se vám podaří zhubnout třeba i jen pár kilo, můžete být přípravku vděčno. Nezapomeňte si však přečíst všechny názory osob, které tento přípravek již vyzkoušely.

Čtěte více o zelené kávě a jejích účincích při hubnutí.

Vybrat Green Coffee v obchodě

5/5 - (2 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here