Zdravě s Chia mixem

0
3278

Kdo by nechtěl žít co nejdéle! Nesmrtelnost se bohužel lidských jedinců netýká. Pokud o sebe ale budete pečovat, zdraví vám to vrátí. Zapojením Chia mixu, Goji, nejvýživnějšího červeného plodu Kustovnice čínské a Chia semínek do svého jídelníčku předejdete nejen zdravotním problémům.

Goji mix je nadupaný

Už jste někdy ochutnali Goji čili Kustovnici čínskou a Chia semínka? Pokud ne, tak děláte velkou chybu. Velmi chutný mix si okamžitě zamilujete. Goji – červený plod podobný hrozince má nasládlou chuť, Chia semínko vám zase připomene oříšek. A chutnat vám bude o to víc, když se zamyslíte nad jeho složením. Krasavice Goji Kustovnice čínská má neuvěřitelné složení obsahující 18 druhů aminokyselin, 21 stopových prvků, vitamíny C, B1, B2, B6 a E a největší množství karotenoidů ze všech rostlin na zemi. Zralé plody Kustovnice čínské obsahují asi 11 mg železa na 100 gramů. Chia semínka jsou jedním z nejbohatších zdrojů omega-3 mastných kyselin, proto doplněním těchto mini semínek dodáte tělu energii a živiny. Goji i Chia semínka zvyšují vytrvalost a sílu, proto mohou být dobrým společníkem při hubnutí. Už nebudete muset po večerech hřešit a tím pádem mít výčitky a počítat nabrané kalorie. Navíc si je můžete přidat třeba do pečiva, smoothie drinků, energetických tyčinek, jogurtů, ovesných kaší, zkrátka kam vás napadne. Není vyloučeno, že je nemůžete zobat samostatně.

Fit s Chia mixem

Užíváním Chia mixu se budete cítit ve skvělé kondici. Nejenže předejdete předčasnému stárnutí, ale podpoříte i vitalitu, sexuální potenci, dále imunitní systém a krvetvorbu. Zlepšíte si paměť a ulevíte při bolestech hlavy. Ze zdravotního hlediska posílíte játra a ledviny, zlepšíte ostří vidění a zabojujete s lupénkou. Budete po něm lépe spát a ráno se budete probouzet s dobrou náladou. Předejděte těmto zdravotním strašákům, přestaňte počítat kalorie, zapomeňte na migrény! Než ráno vyběhnete do přírody, snězte hrst tohoto zázraku, nebo si je přibalte s sebou do školy nebo do práce. Prostě mějte Chia semínka a Goji Kustovnici čínskou neustále při ruce. Objednejte si Chia mix v kilovém balení, ať uspokojíte chuťové pohárky vždy, když vás bude honit mlsná.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here