Dietolog Škola výživy MAHRA, s.r.o., Jivina

0
2235
Dietolog Škola výživy MAHRA, s.r.o., Jivina
Dietolog Škola výživy MAHRA, s.r.o., Jivina

Pořádání prezenčních i distančních e-learningových kurzů v oblasti zdravé, sportovní a redukční výživy i životního stylu. Nabízíme kurzy výživového poradce a sportovního dietologa.

MAHRA, spol. s r.o. je školíí zařízení pro pořádání rekvalifikačních a odborných kurzů, školení a seminářů v oblasti zdravé, sportovní a redukční výživy, výživy seniorů, zdravého životního stylu, prevence civilizačních chorob, redukce hmotnosti, snižování nadváhy a úprav postavy.

Vzdělávání v našich kurzech je určeno pro ty zájemce, kteří se chtějí stát poradci pro výživu, ale také pro pracovníky v oboru regenerace a rekondice, péče o tělo a wellness, pro instruktory fitness a sportovní trenéry, pro učitele gastronomických oborů, pro prodejce zdravé výživy a také pro všechny, které problematika lidské výživy zajímá.

Historie:

Společnost MAHRA, spol. s r.o. vznikla na začátku roku 2001. Náplní naší činnosti je pořádání rekvalifikačních a odborných kurzů, školení a seminářů včetně poradenství v oblasti zdravé, sportovní a redukční výživy, zdravého životního stylu, prevence civilizačních chorob, redukce hmotnosti, snižování nadváhy a úprav postavy.

Autoři výukových programů

Autorem výukových programů jednotlivých odborných i rekvalifikačních kurzů jeMVDr. Ing. Miloslav Valenta, který byl od roku 2004 držitelem první akreditace udělené v ČR Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy pro pořádání rekvalifikačních kurzů zaměřených na výživové poradenství.

Pořádané kurzy

V letech 2004 až 2007 jsme pořádali rekvalifikační kurz MVDr. Ing. Valenty Poradce pro správnou výživu, výživu sportovců a zdravou životosprávu ve spolupráci se školou fitness a aerobiku FACE CZ ve školicím středisku FACE v Praze.

V květnu 2007 jsme získali novou akreditaci Ministerstva školství na obdobný rekvalifikační kurz Výživový poradce a sportovní dietolog, který vychází ze zkušeností a z náplně předchozího kurzu a je určený pro pracovní činnost Poradce pro výživu. Tento kurz pořádáme v učebnách 2. lékařské fakulty UK v Praze – Motole.
V červnu 2010 jsme pro náš rekvalifikační kurz  Výživový poradce a sportovní dietolog získali novou akreditaci Ministerstva školství na další tříleté období. 
Kurz Výživový poradce a sportovní dietolog je možné již od roku 2008 absolvovat také distanční formou studia po internetu, ale bez vydání rekvalifikačního osvědčení. Na závěr se vydává stejné osvědčení, jako u odborných kurzů.
Od roku 2007 pořádáme také odborné kurzy Poradce pro výživu pro všechny zájemce, tedy i pro ty, kteří nemají maturitu. Kurzy je možné absolvovat formou řádného i formou distančního studia.
V srpnu 2013 jsme získali nové akreditace pro rekvalifikační kurzy Poradce pro výživu a Výživový poradce.

Kontakty na Dietologa Škola výživy MAHRA, s.r.o., Jivina

Web: www.nutrice.org

Mobil: +420 603 759 879

E-mail: mahra@nutrice.org

Adresa firmy:

Jivina 128
29414

Otevírací hodiny:

  • Dle telefonické dohody
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here