Dietolog Mgr. Věra Kociánová, Ph.D., Hradec Králové

0
3982
Dietolog Mgr. Věra Kociánová, Ph.D., Hradec Králové
Dietolog Mgr. Věra Kociánová, Ph.D., Hradec Králové

Jsem nutriční terapeutkou v oblasti péče o vás, kteří máte problémy s nadváhou, poruchami příjmu potravy a také o vás, kterým se nedaří skloubit vaše stravování s rychlým tempem dnešních pracovních dnů. A vás, kterým se nedaří nastartovat zdravý životní styl.

Jsem specialistkou v oblasti péče o vás, kteří máte problémy s nadváhou,
poruchami příjmu potravy a také o vás, kterým se nedaří skloubit vaše stravování
s rychlým tempem dnešních pracovních dnů.
A vás, kterým se nedaří nastartovat zdravý životní styl.

Vstupní konzultace

Účelem vstupní konzultace je hledání přijatelného řešení vzniklých problémů
s nadváhou, poruchami příjmu potravy, nepravidelným stravováním, hladověním, nedodržováním pitného režimu, chaotickým zkoušením různých diet bez odborného vedení, s příčinami únavy, používáním nevhodných potravin a způsobu jejich přípravy , které vedou ke vzniku zdravotních obtíží a nemocí.

Typickými příklady, se kterými se setkávám ve své praxi jsou například vysoký krevní tlak, diabetes, zvýšený cholesterol, dna, ekzémy a lupénka, alergie různého typu, trávící a střevní obtíže, pálení žáhy, zácpa, nadýmání, onkologická onemocnění, onemocnění kardiovaskulárního systému, dýchací obtíže způsobené obezitou, ledvinová a jaterní onemocnění.

Velké množství klientů trpí psychickými problémy, které řeší přejídáním, alkoholem, psychofarmaky a v neposlední řadě drogami. Specifickou skupinu tvoří ženy s hormonálním onemocněním, například s onemocněním štítné žlázy v různých fázích, s gynekologickým onemocněním, neplodností. Často řešíme s klienty otázky partnerských vztahů, výchovy dětí, potíže v pracovních vztazích, finanční nesrovnalosti a další témata související se současnou rychlou technickou dobou.

Jak probíhá vstupní konzultace?

Každého klienta ráda vlídně přivítám v útulném prostředí ordinace, podám občerstvující čaj nebo vodu. Odborná konzultace začíná zvážením a změřením tělesných proporcí klienta a jejich zaznamenáním do počítačové databáze. Pro vyhodnocení údajů klienta používám profesionální analytickou váhu značky Tanita. Klient je seznámen s výsledky analýzy jeho tělesné struktury, jako je: vnitřní tuk, svalovina, procento vody v těle, skutečný metabolický věk a tak dále. K hledání řešení poslouží
v této fázi společné vyplnění dotazníku z oblasti zdraví, kondice, současného stravování a důležitá je motivace ke změně. Domluvíme se na konkrétním postupu následné spolupráce a výběru programu, který povede k vytýčenému cíli a počtu následných kontrol.
Cena této konzultace, která probíhá v čase cca 45 až 60 minut je 200,- Kč.

Kontakty na Dietologa Mgr. Věra Kociánová, Ph.D., Hradec Králové

Web: www.verakocianova.cz

Mobil: +420 731 757 347

E-mail: vera.kociana@seznam.cz

Adresa firmy:

Bratří Štefanů 895/1
50003
Hradec Králové, Slezské Předměstí
V 5-tém patře budovy polikliniky.

Otevírací hodiny:

  • Ordinujeme dle dohody s klientem
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here