Dietolog Marek Hrečka, Benešov

0
2754
Dietolog Marek Hrečka, Benešov
Dietolog Marek Hrečka, Benešov

Prodej produktů na hubnutí. Poskytování poradenství v oblasti redukčních programů.

Komplexní nutriční typologie je ucelený systém hubnutí, který vytvořil RNDr. Petr Fořt, CSc., spolu s dalšími odborníky na lidské stravování. Tato metoda využívá toho nejlepšího z tradiční indické medicíny, celostní medicíny a z trendů medicíny západní.

Komplexní nutriční typologie nám umožňuje určit přesný typ vašeho metabolismu. Pokud budeme vědět, jak vaše tělo zpracovává a spaluje různé druhy potravin, můžeme vám sestavit výživový plán a jídelníček na míru.

Díky individuálnímu přístupu budete hubnout tak, jak je vám geneticky přirozené. Bez hladovění, bez většího omezování v jídle, bez jojo efektu. Vymyslíme vám způsob stravování, který je pro vaše tělo nejvhodnější. Samozřejmě s ohledem na váš způsob života, pohybové aktivity a zdravotní omezení.

Opět budete mít radost ze svého těla – dostanete se do dobré kondice, dosáhnete optimální tělesné hmotnosti a budete v lepším zdravotním stavu

Co vás nejprve čeká?

Nejdříve vás vyšetříme na lékařsky certifikovaném přístroji Tanita. Jedná se o bezbolestnou proceduru, díky které získáte podrobné informace o vašem organismu. Budete tak vědět, kolik máte v těle tuku, kolik svalové hmoty, jaká je hodnota vašeho BMI, jaký je váš metabolický věk a další důležité ukazatele vašeho zdravotního stavu. Jednoduše zjistíte, jak vypadá vaše tělo zevnitř a kolik kilogramů musíte shodit, abyste se dostali do dobré kondice.

Následně s vámi projde výživový specialista podrobný dotazník týkající se vašich stravovacích návyků, životního stylu a vašeho zdravotního stavu.

Odpovědi ze vstupního dotazníku a výsledky měření zpracuje speciální počítačový program. Ty pak slouží jako podklady pro individuální stravovací plán. Po úvodní konzultaci si odnesete vzorový jídelníček doplněný o osobní tipy a doporučení.

Dále můžete podstoupit i podrobné vyšetření krve. Budeme tak schopni zjistit, kolik máte v těle cholesterolu, cukru, homocysteinu a dalších látek. Tyto informace nám umožní ještě více upřesnit plán hubnutí. Vyšetření je dobrovolné. Pokud máte strach z injekčních stříkaček a nebudete chtít toto vyšetření podstoupit, krev vám samozřejmě odebírat nebudeme.

Jak vypadá individuální plán?

Na základě výsledků měření a konzultace s výživovým poradcem získáte konkrétní rady a doporučení pro snížení váhy a celkové zlepšení kondice.

Individuální plán, vypracovaný podle Komplexní nutriční typologie, obsahuje vzorový jídelníček a výpis potravin, které vám geneticky pomohou spalovat tuky. V plánu je také uvedeno, které potraviny jsou naopak pro vaše tělo nevhodné.

Protože je plán sestavený individuálně, na míru, nebude pro vás problém ho dodržovat. Nebudete se muset v jídle nijak výrazně omezovat. Nebudete mít hlad. Budete hubnout. Přirozeně, bez potřeby silné vůle.

Jak probíhají konzultace?

U sestavení výživového plánu naše spolupráce samozřejmě nekončí. Důležitou součástí hubnutí jsou pravidelné kontroly a konzultace. Víme, jak moc je důležité mít někoho, kdo vás v hubnutí motivuje a podporuje. Naši odborníci vás budou podporovat, motivovat a kontrolovat v celé vaší cestě za zdravější a krásnější postavou.

Od našich výživových poradců získáte další cenné rady, díky kterým bude pro vás celý proces hubnutí snadnější a rychlejší. Na základě zkušeností našich klientů si troufáme tvrdit, že si to i užijete :).

Konzultace probíhají v našich příjemných kancelářích, které máme ve všech větších městech po celé České republice.

Kontakty na Dietologa Marek Hrečka, Benešov

Web: www.bezhladoveni.cz

Mobil: +420 727 982 485

Adresa firmy:

Hráského 531
25601
Benešov

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 08:30 – 17:00
  • Úterý: 08:30 – 17:00
  • Středa: 08:30 – 17:00
  • Čtvrtek: 08:30 – 17:00
  • Pátek: 08:30 – 17:00
  • Sobota: Zavřeno
  • Neděle: Zavřeno
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here