Dietolog Kamila Chýlková, Králův Dvůr

0
2116
Dietolog Kamila Chýlková, Králův Dvůr
Dietolog Kamila Chýlková, Králův Dvůr

Poskytování poradenství v oboru wellness, redukce váhy, kondice a zdravé stravy. Nabízíme individuální analýzu stavby těla, proštíhlení, tvarování postavy, detoxikaci těla a další služby.

Již několik let se zabývám správnou výživou, stravovacími návyky a zdravým životním stylem. Účinky zdravé a vyvážené stravy jsem pocítila sama na sobě – zlepšením kondice, nárůstu energie, zmizely kožní problémy…

Pravidelně se zúčastňuji seminářů a školení jak v České republice tak i v zahraničí, tzn., že mé znalosti a doporučení se nezakládají na rádoby zaručených informací, které jsou běžně k nalezení na internetu nebo v neodborných časopisech, ale na relevantních informacích a zkušenostech z této oblasti.

Z českých školitelů např:

Doc. MUDr. Pavel Kohout, Ph.D. – gastroenterolog a nutricionista, působí jako vedoucí metabolické JIP 2. interní kliniky a Centra výživy Fakultní Thomayerovy nemocnice v Praze

Ze zahraničních školitelů např:

Julián Alvarez Garcia, M.D., PH.D – světový odborník, školitel a vydavatel v oblastech sportovní medicíny a tělesná výchovy – pořádá studijní programy v oblasti fyzioterapie a sportovní výživy.

Dr. Luigi Gratton, M.D. – lékař specializující se na vzdělávání v oblasti cvičení a nutriční výživy. Svou praxi provozuje v makromolekulární laboratoři pro lidskou výživu na univerzitě UCLA v Los Angeles.

Dr. Louis J. Ignarro – laureát Nobelovy ceny v oblasti prevence kardiovaskulárních chorob pomocí správné výživy, profesor farmakologie na UCLA Los Angeles.

Paolo Giacomoni, Ph.D. – světově uznávaný odborník a školitel v oblasti vnější výživy, je autorem více než 100 publikací a patentů v biochemii, buněčné biologii, fotobiologii a stárnutí pleti.

VSTUPNÍ KONZULTACE                                                      350 Kč

V rámci prevence zdraví vstupní konzultace do 31.12. 2016 ZDARMA

Vstupní konzultace zahrnuje:

– rekapitulaci stravovacích návyků a doporučení ke zlepšení současného stavu – diagnostika tělesné skladby na speciálním japonském analyzéru Tanita BC 545N, který stanoví složení těla pomocí Bioelektrické impedanční analýzy

– vysvětlení naměřených hodnot včetně doporučení, jak na tyto výsledky reagovat            – navržení individuálního stravovacího plánu.

Anaýzu stavby těla je možné získat i na dálku: přes speciální program bude zaslána na váš email, s konzultací po telefonu po celé ČR

Co můžete dále očekávat:

– zdravé a efektivní hubnutí bez hladu, počítání kalorií a jo-jo efektu

– zvýšení vitality, výkonnosti a energie

– dlouhodobé poradenství zdarma

– individuální přístup

– udržení dosažených výsledků

Objednejte se na konzultaci přes následující formulář a přesvědčte se sami, že kombinace individuálního přístupu a vědeckých poznatků a motivace od osobního poradce skutečně funguje.

Kontakty na Dietologa Kamila Chýlková, Králův Dvůr

Web: www.expertprohubnuti.cz

Mobil: +420 605 724 701

E-mail: kam.chyl@seznam.cz

Adresa firmy:

Plzeňská 75
26701
Králův Dvůr

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here