Dietolog Eduard Sova, Javorník

0
2042
Dietolog Eduard Sova, Javorník
Dietolog Eduard Sova, Javorník

Zajišťujeme poradenství v oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu.

Společenství moudré sovy zahrnuje dvanáct zakládajících firem zabývajících se výrobou, dovozem a distribucí zdravých produktů na bázi staronového životního stylu. Společenství se zabývá celorepublikovou osvětou zdravé výživy s  jejím uvedením do praxe jak pro pokročilé, tak také i pro začátečníky, poněvadž díky této stravě se dá předcházet veškerým nemocem, jakožto i léčit stávající nemoci.

Seskupení funguje na bázi neekonomického propojení s tím, že zúčastněné firmy by měly jít i morálním příkladem firmám ostatním. Zjednodušeně řečeno se jedná o cech českých výrobců, dovozců a prodejců zdravé výživy. Výrobky, které budou svým složením odpovídat požadavkům zdravého stravování, budou označeny ochrannou známkou „Moudrá sova doporučuje“.

Díky větší osvětě, a také zvýšením prodeje počítáme do budoucna s tím, že se zvětší výroba a úměrně tomu se budou snižovat ceny produktů zdravé výživy. Přitom počítáme také s vaší pomocí. A to tak, že své nové informace a poznatky budete šířit nezištně dále mezi své blízké a známé.

Kontakty na Dietologa Eduard Sova, Javorník

Web: www.moudrasova.eu

Mobil: +420 736 442 070

E-mail: eduardsova@volny.cz

Adresa firmy:

Javorník
Horní Hoštice 24
79070

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here