Dietolog Alžběta Houdková, Praha

0
1782
Dietolog Alžběta Houdková, Praha
Dietolog Alžběta Houdková, Praha

Nabízím komplexní výživové poradenství – redukce váhy, změny stravovacích návyků, sestavení individuálního jídelníčku na míru, přístroj InBody; svoje služby stavím na individuálním přístupu nejsem dealer výživových doplňků. Dále se zaměřuji na péči o těhotné (výživa a masáže), ruční lymfodrenáže.

Narodila jsem se v roce 1973 v Praze, ale do své plnoletosti jsem žila převážně na venkově. Po maturitě jsem se vrátila do Prahy a začala pracovat jako produkční – nakladatelství a vydavatelství. Během jednoho roku jsem se osamostatnila jako osvč a začala pracovat pro reklamní agentury, společnosti.

V té době se také začal formovat můj názor na zdravou výživu, pohyb, duchovní nauky. V roce 1993 tu moc informací, materiálů a příležitostí nebylo, někdy to tedy spíše připomínalo hledání svatého Grálu.

Prošla jsem si spoustou věcí – ve výživě spoustou diet (a to již od svých cca 18ti let), dělenou stravou, vegetariánstvím (8let), makrobiotikou atd., začala jsem více sportovat, a to spíše fitness, postupně kolo, inline….nicméně jsem se postupně spíše věnovala kariéře v marketingu, a výživu jsem sledovala tak nějak „z rychlíku“.

Dalším posunem byla doba, kdy jsem se začala věnovat více cyklistice a navíc začala mít problémy s hypoglykemií a bylo potřeba s tím něco dělat ….je to cca 9let a opět to byl spíše výživářský pokus-omyl, ale postupně jsem se dopracovala k pravidelnému a vyváženému jídelníčku, a tomu že bez lahve vody a něčeho malého k zakousnutí v kabelce prostě neopustím byt…..přidaly se závody na horských kolech, kde se výživa posunula do dalšího „levelu“ . V té době jsem díky pravidelnému sportu, vyváženému jídelníčku konečně přestala řešit váhu….sice jsem měla o nějaké 3kg více než dříve, ale nelítalo mi to sem tam, neřešila jsem a byla jsem spokojená.

Ve svých 34letech jsem otěhotněla a díky stěhování na venkov, naprostému utlumení sportovních aktivit a nezřízené žravosti přibrala 20kg. V porodnici jsem nechala pouhých 8kg. Po porodu jsem se musela postupně zbavit potravin které jsem přidala v těhu, a to coca-coly, 4 koblih k snídani, indiána k odpolední kávě apod.

Dietami jsem se rozhodně netrápila, prostě jsem postupně opět najela na svůj režim, přidala lehce pohyb (dlouhé procházky s kočárkem, in-liny s kočárkem, sem tam kolo) a do půl roku bylo dalších 6,5kg pryč….zbývajících 5,5kg šlo dolů po nástupu do práce, který přišel když bylo synovi půl roku….

Dva roky jsem pracovala v obchodu a marketingu a potom přišel zlom – dlouhodobá nespokojenost, typický burn-out syndrom. Začala jsem přemýšlet co s tím, a vše ukazovalo na to, ať dělám to co mne baví – výživu.

Ponořila jsem se znovu do studijních materiálů, absolvovala kurz pro výživové poradce u společnosti Nutris, vstoupila do Aliance výživových poradců a hlavně – začala pracovat s klienty.

Vzdělání si neustále doplňuji, rozšiřuji. Stala jsem se také lektorem společnosti STOB, jejichž postupy využívám v práci s individuálními klienty, v době kdy jsem žila mimo Prahu jsem také pořádala skupinové kurzy hubnutí STOB. Výživu a hubnutí je třeba doplnit pohybem, a proto jsem se také stala instruktorem NORDIC WALKING, což je pohyb který mne naprosto nadchl.

Se zdravým životním stylem souvisí také lymfa, která mne hodně zajímala a odtud byl už jen krůček k masážím.

V roce 2014 jsem se definitivně vrátila do Prahy, kde již od roku 2012 provozuji poradnu pro výživu a masérnu. V současné době se starám a užívám si svého 6letého syna, kterého moc miluji a je sluníčkem mého života.

Věnuji se svým klientkách a do práce se každý den těším, což je podle mne ideální stav. V mém studiu vždy načerpáte energii, vládne zde pohoda, uvolněná atmosféra a individuální přístup. Tak pokud se chcete přidat a využít mých služeb, budu se těšit i na Vás.

Pro koho je určen Program zdravá výživa

 • pro ty z Vás, kteří se chcete stravovat zdravě ať už sami nebo v rámci celé rodiny
 • pro ty z Vás, kteří chcete dodávat tělu všechny potřebné živiny v optimálním množství
 • pro ty z Vás, kteří se chtějí orientovat v záplavě informací o zdravé výživě
 • Délka Programu: 2měsíce

Kontakty na Dietologa Alžběta Houdková, Praha

Web: www.slim4ever.cz

Mobil: +420 734 278 896

E-mail: houdkova@slim4ever.cz

Adresa firmy:

Senovážné náměstí 1463/5
11000
Praha, Nové Město
projděte přední budovou přes dvůr do zadní budovy, 2.patro

Otevírací hodiny:

 • Pondělí: 08:00 – 18:00
 • Úterý: 12:00 – 20:00
 • Středa: 08:00 – 16:00
 • Čtvrtek: 08:00 – 20:00
 • Pátek: 08:00 – 14:30
 • Sobota: Zavřeno
 • Neděle: Zavřeno

Provozní doba dle objednávek, letní provozní doba 8.00 – 18.00.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here