Aktin.cz – fitness magazín a eshop se sportovní výživou

0
6486

Zdravá-výživa.net doporučuje: Atkin.cz

REKLAMNÍ ČLÁNEK

Hlad po informacích nikdy nezaženete, vždy vyvstanou nové a ještě závažnější otázky, než ty předchozí. Internetový magazín Aktin.cz je tu právě pro ty, kteří hledají kvalitní informace ze světa zdravého životního stylu, suplementace a doplňků stravy. Magazín s dvou a půlletou působností nabízí informace s rozdělením do tří oblastí: sport, výživa a zdraví. Podíváme-li se na jednotlivé kategorie, tak zjistíme, že podstatnou část tvoří v kategorii sport naturální kulturistika, fitness a formy aerobního cvičení. V kategorii výživa se zase setkáte s množstvím užitečných rad týkajících se hubnutí, recepty a nápady na zefektivnění životního stylu. Mnoho užitečných informací se dozvíte i z oblasti doplňků stravy. Poslední kategorie – zdraví je zaměřena na informace z oblasti rehabilitace, fyzioterapie a regenerace.

Internetový magazín nabízí užitečné rady z oblasti doplňků stravy a výživy. Všechny tyto rady si následně můžete vyzkoušet a ověřit prostřednictvím produktů, které naleznete na přidruženém eshopu se sportovní výživou.

Partnerský eshop.aktin.cz nabízí širokou škálu produktů doplňkové a sportovní výživy. Jednoduše vše, co potřebujete pro svůj kvalitní výkon, dostatečnou regeneraci a navození optimálního stavu duševní a fyzické rovnováhy při a po sportovním výkonu. Vaše tělo není stroj, ač se ho o tom každým dnem snažíte přesvědčit, dbejte tedy na to, aby bylo vaše tělo spokojeno s pohonnými látkami, které mu dodáváte. Vy pak můžete být spokojeni naopak s jeho výkonem.

Internetový obchod aktin.cz nabízí kvalitní sportovní výživu od renomovaných evropských i světový značek. Na výběr máte namátkou ze značek PhD, Reflex, BSN, MusclePharm, Smartlabs, Nutrend, Aminostar, MVP, Muscletech, Scitec a další.

Mezi nejoblíbenější produkty na eshopu patří zejména proteiny. Ty jsou základním zdroje bílkovin ve sportovním jídelníčku. Velkou oblibu v posledních letech získaly také předtréninkové suplementy tzv. pre-workouty (Assault, No-Xplode, S.A.W). Jak by mohl vypadat jídelníček bez pořádné dodávky energie, právě tu vám zajistí sacharido-proteinové přípravky neboli gainery (Rapid Mass, One Stop, Nitrix Gain). Nezbytností sportovní stravy zejména v kulturistice jsou i látky s anabolizující povahou jako např. Tribulus Terrestris a přípravky Nitrix, CarnoGenic nebo HMB, ale také kreatiny a kreatinové směsi (Creapure, Creatin Uptake system, Crea-trona, Kre-alkalyn apod.).

V internetovém obchodě naleznete i mnoho domácího fitness vybavení (overbally, fitbally, činky, kotouče a balanční podložky).

Neváhejte a oslovte naše pracovníky, jistě vám zodpoví všechny vaše dotazy a poradí s vhodným výběrem dle vašich představ a cílů. Těšíme se na vás!

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here