6 způsobů, jak se v zimě zahřát

0
546

Nemáte rádi zimu kvůli chladnému a mnohdy až mrazivému počasí? Přinášíme vám ověřené rady, jak se v zimě rychle a jednoduše zahřát. Vyzkoušejte všechny nebo si vyberte tu, která je pro vás ta nejlákavější.

1) Návštěva sauny

Máte rádi teplé počasí a nevíte, jak přečkat zimu? Zavzpomínejte na vysoké letní teploty, například v sauně. Vyberte si parní saunu nebo vyzkoušejte saunovací rituál. Posílíte tím svůj imunitní systém, zbavíte tělo toxinů a aktivujete obranyschopnost těla proti nachlazení a dalším onemocněním.

2) Pravidelné cvičení

Zahřejte se cvičením. Je na vás, zda se zapotíte v kardio zóně na rotopedu, orbitreku nebo třeba na veslovacím trenažéru. Přednost můžete dát pravidelnému posilování ve fitness klubu. Skvělým způsobem, jak se zahřát jsou i sálové lekce, kde si vyberete cvičení podle svých preferencí. Nezaměřujte se jen na cvičení problematických partií, ale užijte si také cvičení, které vás bude bavit.

3) Jídlo, které zahřeje

Přidejte v zimě do svého jídelníčku pokrmy, které vás zahřejí. Kromě horkých krémových polévek vás zahřeje také domácí vývar. Z koření vyzkoušejte chilli, kajenský pepř, skořici a také kardamom nebo badyán.

4) Milostná chvilka

Sveďte svůj protějšek a užijte si vášeň jako na začátku vztahu. Naplánujte si společnou dovolenou v horské chatě a užijte si jeden druhého. K milostné chvilce patří kromě soukromí i plápolající krb se sklenkou vína.

5) Horká koupel

Dopřejte si horkou koupel, která potěší všechny vaše smysly. Stejně příjemná bude i návštěva wellness zóny, ze které budete odcházet jako znovuzrození. Pokud plánujte horkou koupel doma, přidejte do vany vonné oleje, bylinky a nezapomeňte v koupelně zapálit svíčky.

6) Masáž lávovými kameny

Vyzkoušejte masáž lávovými kameny, která rozproudí teplo do každého kousku vašeho těla. Dopřejte si tuto masáž u profesionálů nebo poproste svého partnera a zahřejte se společně.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here