10ti letý David Novák zhubnul 6kg za 6 měsíců

0
1852
V naších nutričních poradnách pomáháme hubnout nejenom dospělým, ale i dětem. Je důležité především pro rodiče, aby své děti správně motivovali a vysvětlili jim, proč je strava důležitá. Z výsledků Davida máme velkou radost, protože víme, že jelikož je motivace dětí náročnější, pořád to jde a výsledky stojí za to!550-david

Před dvěma lety se náš syn David dostal do let /10let/, kdy mu začalo záležet na názorech ostatních dětí. Jelikož byl silnější postavy, nebyl v tělocviku tak pohyblivý a zdatný a děti se mu začaly smát. Chtěli jsme mu pomoci a hledali jsme pro něho nějaké řešení.

10ti letý David Novák zhubnul 6 kg za 6 měsíců - fotka PŘED
10ti letý David Novák zhubnul 6 kg za 6 měsíců – fotka PŘED

Přihlásili jsme ho na letní tábor se sportovním zaměřením, ale ani ten mu nepomohl. Na táboře ho to nebavilo, protože ostatním dětem nestačil.

Pak jsem na internetu objevila „Svět zdraví“. Hned druhý den se nám ozvali a do týdne byla první schůzka. Dostali jsme upravený jídelníček a seznam potravin, které nám doporučili. Ze začátku jsme sice museli Davida něčím motivovat, vysvětlovat, ale po krátké době měl sám radost, že se mu bříško zmenšuje a je pohyblivější.

Přidal i dříve zatracovaný sport a cvičení na orbitreku. Výsledky se dostavily celkem brzy a David začal být spokojený. Ve škole se mu děti přestaly smát a tělocvik se stal koníčkem.

10ti letý David Novák zhubnul 6 kg za 6 měsíců - fotka PO
10ti letý David Novák zhubnul 6 kg za 6 měsíců – fotka PO

Jídelníček je sice po finanční stránce náročnější, ale za spokojenost našeho syna to stálo.

Za půl roku dal dolů 6 kg tuků, obvod prsou se zmenšil o 5 cm, obvod pasu o 10 cm a přes boky 13 cm. I když obědvá ve školní jídelně.

Chtěla bych tímto poděkovat všem za vstřícnost ve SVĚTĚ ZDRAVÍ v Hradci Králové, především specialistce paní Ireně Lukášové za rady, ochotu a čas, který nám věnovala.

Novákovi Lenka a David, Černčice

Davidovy výsledky se Světem zdraví

Hmotnost Tuk Voda Visc. tuk Obvod pasu Obvod boků
53,6 kg 26,8 % 53,5 % 85 cm 83 cm
– 6,4 kg – 6,6 % – 24,2 % – — – 9 cm – 11 cm
5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here