Aleš Petruželka zhubl 5kg za 14 dní a dohromady již téměř 30kg

0
1750
I mužské pohlaví potřebuje poradit s hubnutím. Ne jenom ženy mají potřebu řešit svá nadbytečná kila. Každý chlap se po shození pár kil navíc cítí lépe a více sebevědomé. S váhou se zároveň vyřeší hodně zdravotních problémů.pribeh-ales-550

Téměř celé 2/5 života jsem se potýkal s nadváhou. V mládí jsem aktivně sportoval. Po konci aktivní kariéry to pozvolna začalo. Přibývala léta, přibývala nadváha. Kilenko ke kilenku a ejhle v květnu loňského léta  se ručička váhy zastavila na „ krásných“ 125 kilogramech. Pravil jsem svému ošetřujícímu lékaři, že chci zhubnout. Ten si tuto skutečnost zaznamenal do mých celoživotních análů, doporučil mi nějaké prášky „na hubnutí“ a rozešli jsme se. Potom následovala dovolená ve stylu all inclusive. Tady jsem se též, jako správný čecháček, vůbec nežinýroval.

A pak to začalo. Dcera měla jedno volné vážení u specialistů SVĚTA ZDRAVÍ. Asi tak po měsíčním přemlouvání jsem podlehl a šel s velkými obavami na první vážení. Říkal jsem si, že po „skvělé“ dovolené tam naskočí tak 130 kil živé váhy. Jak jsem však byl překvapen, když se váha zastavila „jenom“  na 120 kilech. Když jsem se dozvěděl, že mi je 90 let, něco se zlomilo a nastal ten správný čas na změnu. A pak to šlo ráz na ráz.

Za prvních 14 dní, mávnutím proutku, ubylo 5 kilo.

Jedl jsem jako mlejn a kila padala a padala. A padají dodnes. Netušil jsem, že jenom změna jídelníčku se mnou udělá takovou „paseku“.

V  současné době jsem shodil 24 kil a cítím se skvěle. Myslím, že mým hlavním motorem byly pravidelné kontroly ve SVĚTĚ ZDRAVÍ.

Každého jistě pohladí na duši pochvala při kontrole a ještě více motivuje a žene kupředu do boje s tukem, který jsem za ta léta nastřádal. Můj boj s kilogramy však pokračuje dál a již teď mohu všem směle doporučit byť jenom návštěvu  SVĚTA ZDRAVÍ. Každý by se měl podívat se pravdě do očí. Já to udělal a nikdy toho nebudu litovat.

PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 120 kg 92 kg – 8 kg
Obsah tuku v těle 34 % 22 % -12 %
Obvod pasu 120 cm 101 cm – 19 cm
Obvod boků x x x
5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here