Výživový poradce Stanislava Pospíšilová, Praha

0
1298
Výživový poradce Stanislava Pospíšilová, Praha
Výživový poradce Stanislava Pospíšilová, Praha

Poskytování výživového poradenství v oblasti ortomolekulární medicíny a fytofarmak. Nabídka sestavení jídelního plánu.

Co se týká zdraví, tak kolem něj se objevuje snad nejvíc prázdných frází o kterých člověk málokdy skutečně přemýšlí. Přejeme si vzájemně zdraví při různých příležitostech, stavíme ho na žebříčku hodnot na přední místo, říkáme že je nejcenější co máme, ale málokdy se podle toho chováme a málo jej opatrujeme. Méně vážné zdravotní problémy přecházíme bez povšimnutí, neboť je přeci stále „NĚCO“ důležitější a popíráme tak svá vlastní tvrzení o žebříčku hodnot. Když se čas s časem sejde, přijdou vážnější zdravotní problémy a pak už jen zaznívá otázka: PROČ?

Jelikož naše jídlo je základem zdraví, nejen fyzického ale i duševního, rozhodnutí vydat se cestou pomoci ostatním nalézat tu správnou cestu bylo přirozené. Počátek byl u vlastní rodiny a výsledky, které se dostavily, jsou ohromující. Výživové poradenství se tak z koníčku stává profesí.

Vzhledem k stále se zrychlujícímu životnímu stylu, hraje STRES velmi negativní roli v našich životech. Důsledky se dříve či později projeví a proto je potřeba jej nějakým způsobem neutralizovat. Zde se proto nabízí široký komplex MASÁŽÍ, pro uvolnění svalového napětí a bolestí hlavy či zad, které přinášejí uvolnění a relaxaci.

Někdy však nastávají situace, kdy je těžké pomáhat s problémy našeho těla, jež jsou způsobeny problémy v naší hlavě. Emoční a energetické uvolnění, jež nabízí EFT metoda, tak vede k podstatným úspěchům eliminace fyzických nemocí a psychických problémů.

Mým cílem je maximálně přátelský přístup, jako když pomáhám své rodině a přátelům. Důležitá je oboustranná důvěra, dobrá komunikace a pohodová přátelská atmosféra.

Neslibuji zázraky, všechny úspěchy stojí na spolupráci, aktivně musíte chtít sami. Na cestě v Vašemu cíli Vám však aktivně pomáhat mohu.

Kontakty na Výživového poradce Stanislava Pospíšilová, Praha

Web: www.visjakjis.cz

Mobil: +420 774 998 707

E-mail: info@visjakjis.cz

Adresa firmy:

Koněvova 1271/101
13000
Praha, Žižkov

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: Nonstop
  • Úterý: Nonstop
  • Středa: Nonstop
  • Čtvrtek: Nonstop
  • Pátek: Nonstop
  • Sobota: Nonstop
  • Neděle: Nonstop
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here