Výživový poradce Petra Urbánková, Brno

0
1728
Výživový poradce Petra Urbánková, Brno
Výživový poradce Petra Urbánková, Brno

Osobní fitness trenér a výživový poradce v Brně. Jsem reprezentantka ČR v bodyfitness, 2. místo Arnold Classic USA 2015, absolutní mistryně ČR 2014 a 2013. Pomohu Vám zhubnout, přibrat aktivní svalovou hmotu, provedu Vás změnou životního stylu, sestavím tréninkový a výživový plán.

Sestavím Vám optimální tréninkový plán a dohlédnu na správné provedení cviků. Cvičení pod mým vedením je efektivní, intenzivní a bezpečné.

Výživové poradenství

 • Cítíte se unaveni?
 • Chcete dobře vypadat a být plni energie a chuti do života?
 • Snažíte se zhubnout a máte problém zvládat záchvaty „žravosti“?
 • Chcete optimálně, zdravě a hlavně natrvalo zredukovat své tukové zásoby?
 • Trávíte v posilovně spoustu času a zdá se Vám, že se výsledky stále nedostavují?
 • Snažíte se shodit přebytečná kila a nedaří se Vám?
 • Nebo naopak chcete nabrat nějaké ty svalíky?
 • Chcete zvýšit svoji fyzickou a sportovní výkonnost?
 • Chcete mít přehled o množství tuku, svalů, vody ve vašem těle?
 • Chcete vědět, jaký je Váš metabolický věk a jak ho snížit?
 • Chcete být dlouhodobě chráněni před civilizačními chorobami a vypadat mladě?

Mohu Vám pomoci při řešení Vašich problémů a být průvodcem světem zdravé a současně chutné výživy. Změna je možná. Jde to a funguje to. Bez hladovění či drastických diet. Mám to vyzkoušené na sobě, na svých blízkých a řadě spokojených klientů. Zázraky však nečekejte. Vše je závislé na Vašem přístupu a odhodlání.

Zhodnocení jídelníčkuNa vstupní konzultaci probereme váš aktuální jídelníček a dozvíte se hlavní zásady správného stravování. Některé potraviny ponecháme, jiné vyměníme nebo jen časově přesuneme.

Sestavení plánu přímo na tělo

Doporučím vám vhodné potraviny dle vašich návyků, tak aby vám nic nechybělo. Vláknina absorbuje tuky, zlepšuje trávení, snižuje riziko rakoviny tlustého střeva a upravuje stolici. Chrání nás před onemocněním žlučníku a vzniku cukrovky, arteriosklerózy, hemoroidů a křečových žil. Vláknina průchodem přes střeva váže na sebe odpadové látky a přirozenou cestou je vylučuje. Začnete jíst správně, nebudete mít hlad a přitom budete hubnout.
Doporučení vhodných potravin

Je to právě výběr potravin, které nejvíc ovlivňují naše zdraví. Výživa není to, co sníme, ale to, co dokáže naše tělo využít pro budování a činnost jednotlivých systémů. Naše tělo denně potřebuje asi 50 druhů mikroživin. Člověk za svůj život sní 60 tun potravin a 240 kg chemických a konzervačních látek. Vitamíny se podílejí na samočistící schopnosti těla. Přímo pomáhají při likvidaci chemické zátěže z potravin, mají i antioxidační účinek. Jsou nenahraditelnou součástí mnohých pochodů v našem těle. Také minerály jsou nevyhnutelnou součástí těla, pomáhají imunitnímu systému, chrání nás před rakovinou, brání nemocem srdce a cév, zpevňují kosti.
Zásady správného stravování

Pokud není tělo vyživováno správně, nebude ani správně fungovat. Mnoho nemocí je způsobeno nesprávným složením stravy, ve které je nadbytek tuků, cukrů, soli a chemicky ošetřených potravin. Potrava zůstává zbytečně dlouho v trávicím ústrojí, kde dochází k nepřirozenému procesu, při kterém vznikají toxické látky, včetně nadýmání. Ve střevech se usazuje tzv. nestravitelný film, který zabraňuje řádnému vstřebávání živin.
Příprava na soutěž

Konzultace a předsoutěžní příprava v bodyfitness a bikini fitness  – trénink, pózování, sacharidové vlny, superkompenzace a odvodnění. Koučink, psychická podpora a motivace.
Asistovaný nákup kvalitních potravin

Naučím vás, co sledovat na etiketách, co jsou bílkoviny, cukry a polysacharidy. Jak se vyznat v tucích. Na co si dávat pozor v tabulkách výživových hodnot. A kam vlastně chodit nakupovat.
Poradenství ve výživě dětí

Program je zaměřen na racionální výživu dětí každého věku, obézních   a sportujících a specifika výživy dětí. Stravovací návyky z dětství si přenášíme i do dospělosti a mohou se projevit v našem zdraví. Můžeme tak ovlivnit jejich imunitu, obezitu, zabránit rozvoji potravinových alergií a problémům s trávením.
Dodržování pitného režimu

Náš organismus tvoří ze 2/3 voda. Například mozek obsahuje až 85% vody. Voda je součástí každé buňky těla a hraje důležitou roli. Pokud není dost vody, odpad se z těla zle vylučuje a postupně nás otravuje a ničí. Tělo začne s vodou šetřit a máte pocit nalití, opuchnuté nohy, začínáte se potit, špatně spíte a bolí vás hlava. Pokud voda v těle chybí, pak si ji odebírá z vlastních zásob, z kůže, svalstva a zahušťují se veškeré tělesné tekutiny, což má nepříznivý vliv na metabolické pochody.

Kontakty na Výživového poradce Petra Urbánková, Brno

Web: www.petraurbankova.cz

Mobil: +420 608 779 496

E-mail: purbankova@seznam.cz

Adresa firmy:

Štefáčkova 2491/15
62800
Brno, Líšeň

Otevírací hodiny:

 • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here