Výživový poradce MVDr. Jitka Bilíková, Neratovice

0
1683
Výživový poradce MVDr. Jitka Bilíková, Neratovice
Výživový poradce MVDr. Jitka Bilíková, Neratovice

Nabízíme služby v oblasti péče o zdraví organismu. Hlavními pilíři jsou Řízená a kontrolovaná detoxikace dle MUDr Josefa Jonáše a výživové poradenství.

Mohu Vám nabídnout metodu Řízené a kontrolované detoxikace dle MUDr Josefa Jonáše a výživové poradenství. Při své práci využívám přístroje Salvie a Diacom , které mi umožňují stanovit optimální postup při očistě konkrétního organismu. Cílem práce s klientem je dosažení nejlepšího možného fyzického a duševního zdraví. Tato činnost nenahrazuje metody klasické medicíny , ale je jejím smysluplným doplňkem. Velmi důležitá je také aktivní spolupráce klienta . Snaha objevovat nové cesty ke svému zdraví, trpělivost a pokora k přírodním zákonům , jsou nejlepší předpoklady k úspěšné spolupráci.

Výživové poradenství

Nedílnou součástí ozdravného programu jsou změny ve výživě. Postupně začínáme se změnami ve stávajícím jídelníčku a základními znalostmi o potravinách. Klient by si měl po určité době sám sestavit jídelníček. Tady více než v jiných oblastech se projeví upřímná snaha udělat pro sebe a svou rodinu to nejlepší. Není důležité, co sníte občas, ale to co jíte a pijete každý den.

Výživové poradenství 300 Kč/hod.
Ceny potravinových doplňků jsou srovnatelné s cenami internetových obchodů a lékáren.

Kontakty na Výživového poradce MVDr. Jitka Bilíková, Neratovice

Web: www.diacom.cz

Mobil: +420 604 326 407

E-mail: jitkabil@post.cz

Adresa firmy:

Polní 1031
27711
Neratovice

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here