Výživový poradce Michal Hejda, Staré Město

0
1238
Výživový poradce Michal Hejda, Staré Město
Výživový poradce Michal Hejda, Staré Město

Nabízím služby kondičního trenéra. Sestavuji cvičební plány na základě aktuálního fyzického stavu.

Od dětství jsem býval všestranný sportovec a v šestnácti letech začal, jako doplněk k ostatním sportům, navštěvovat posilovnu. Po maturitě jsem se hlásil na Pedagogickou fakultu, obor tělesná výchova, ale i přes to, že v talentových zkouškách jsem uspěl, nakonec jsem se rozhodl vydat jiným směrem. Touha věnovat se sportujícím lidem mě ale neopustila a v roce 1998 jsem začal působit jako trenér v mládežnickém basketbale, kterému jsem se věnoval následujících 12 let. To si samozřejmě vyžádalo zvyšování odbornosti, které vedlo až k získání trenérské licence „A“. Během té doby jsem také absolvoval kurzy „Osobní kondiční trenér“ a „Sportovní masáž“. Všechno na FTVS UK v Praze.

Na kolektivním sportu mě vadila nemožnost, věnovat se jednomu člověku na sto procent, proto jsem se rozhodl další svoje trenérské aktivity věnovat jednotlivcům. Vybudoval jsem soukromou posilovnu, ve které se můžu plně věnovat jednomu člověku. Mými zákazníky jsou především lidé, kteří nemají příliš vztah ke sportu, ale uvědomují si jeho potřebu a chtějí čas, věnovaný sportovní aktivitě, využít co nejefektivněji. Nárazově spolupracuji i s výkonnostními sportovci, např. v době, kdy hledají podporu vedoucí k dosažení vyšších výkonů, nebo pro urychlení regenerace po zranění a snaze o co nejrychlejší návrat k plné výkonnosti.

Výživové poradenství

Otázka stravy je u většiny lidí opravdu zásadní, při tom stačí pouze vštípit si několik základních pravidel o tom, co jíst a kdy to jíst, a taky trochu hlídat množství. Jídlo je zapotřebí si plánovat, stejně jako ostatní věci, které máme za den udělat. Všechny tyto věci se svými zákazníky pravidelně konzultujeme a snažíme se upravit jejich jídelníček do ideální podoby.

Sportovní masáž

Pod tímto pojmem si většina lidí představuje tvrdou drsnou masáž, která jejich svaly totálně zničí, ale to není tak úplně pravda. Pod pojmem sportovní masáž se skrývá takzvaná klasická masáž ve všech jejích podobách, což může být například masáž kondiční, ale taky pohotovostní, nebo třeba relaxační. Právě relaxační masáže využívají s oblibou i nesportující jedinci, protože slouží k uvolnění ztuhlých svalů, k jejich regeneraci a celkové relaxaci.

Kontakty na Výživového poradce Michal Hejda, Staré Město

Web: www.oktrener.cz

Mobil: +420 608 583 463

E-mail: oktrener@seznam.cz

Adresa firmy:

Michalská 1675
68603
Staré Město

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here