Výživový poradce Michaela Tulachová, Pelhřimov

0
3133
Výživový poradce Michaela Tulachová, Pelhřimov
Výživový poradce Michaela Tulachová, Pelhřimov

Poskytujeme výživové poradenství, kde se naučíte jíst. Nabízíme odborné přednášky a semináře v oblasti zdravé výživy pro školy, školky, firmy či skupiny zájemců. Nabízíme krabičkovou dietu. Možnost zakoupení mých knih a e-booků.

Ceník je platný od 1. 1. 2015

Vstupní pohovor zdarma
Kompletní měření 300 Kč
Individuální hodinová sazba 500 Kč
Jídelníčky online – www.michaelatulachova.cz

Cílové hubnoucí programy

1-10 kg 1. splátka: 2000,- do 5 dnů bankovním převodem

   2. splátka: 2000,- do 6 týdnů bankovním převodem

     3. splátka: 2000,- do 10 týdnů bankovním převodem

11-20 kg      1. splátka: 4000,- do 5 dnů bankovním převodem

    2. splátka: 4000,- do 6 týdnů bankovním převodem

     3. splátka: 3000,- do 12 týdnů bankovním převodem

 

Pro koho je vhodné cílové hubnutí?

Pro ty, kteří:

 • potřebují slyšet pochvalu za jejich snažení
 • mají vysoký tlak
 • cítí se unaveni
 • potřebují zlepšit koncici
 • pálí je žáha
 • chtějí zhubnout, ale zachovat potraviny, které běžně kupují
 • chtějí se vyvarovat potravinovým doplňkům
 • nechtějí nutit ke cvičení
 • potřebují motivovat a mít na sebou bič

 

Proč bych měl(a) využít služeb právě u vás?
Odpověď je jednoduchá – nekopírujeme služby ostatních výživových poradců. Náš přístup je především o pochopení, lidskosti a motivaci. Neprodáváme žádné výživové doplňky, máme zcela individuální přístup, který zahrnuje psychologii hubnutí a klient má možnost odpovědi na jakékoli otázky, i v nočních hodinách přes SMS. Kdo z výživových poradců toto nabízí? 🙂
Co vše cena cílového programu zahrnuje?
Každý klient, který do programu vstoupí, dostane individuálně vypracovaný jídelníček na míru – nebude obsahovat potraviny, které nejí, přizpůsobí se jeho časovému harmonogramu, práci (směnám) a možnostem výběru potravin. Prakticky po prvním týdnu, kdy se klient takto stravuje, již cítí ohromnou změnu – není unavený, přestane ho pálit žáha, zhubne nějaké to kilo a má větší chuť do života. Po 14 dnech se setká se mnou či lektorem v kanceláři, kde dostane své osobní desky, které si odnáší s sebou domů po každé konzultaci. Zde najde informace z přednášek a především obsahuje záznam jeho hubnutí, neboli hubnoucí kartu. Po ukončení sezení se s klientem lektora spojím a řekneme si případné změny jídelníčku. S klientem, který dochází ke mně osobně, si tyto změny říkáme na společné konzultaci. Pokud klient potřebuje větší dozor, dochází k lektorovi či ke mně každý týden. Mohu s ním být denně ve spojení po mailu i telefonu. Schůzky se opakují do doby, než klient zhubne celkovou váhu, kterou si v programu zaplatil. Program není omezen časově. Jídelníček se klientovi upravuje průběžně, když např. jede na dovolenou, během Vánoc, při oslavě,…
Jak probíhá měření speciálním přístrojem?
Používám přístroj Tanita 545BF (lektoři mají Omron BF511). Po dokončení měření dostanete zápis o svých výsledcích. Můžete si ho odnést a například po půlroce se přijít převážit a výsledky porovnat.
Jak probíhá individuální hodina?
Individuální hodina je pro klienty, kteří mají konkrétní otázky a potřebují znát odpovědi. Nevypracovávám při ní jídelníček, ani neměřím na speciální váze (pokud si klient tuto službu zaplatí, tak ano). Tato hodina je především pro ty, kteří ukončí program a chtějí se poté setkávat, aby neztratili motivaci.
Jedna má klientka řekla: „Paní Tulachová, je to hloupé, ale já vás potřebuji vidět, i když jsem program skončila. Jste pro mě sluníčko, které mi vždy rozsvítí svět, když už je všude tma.“ Nejen pro takové lidi, je individuální hodina. 🙂
Jak funguje práce lektorů?
Lektoři jsou tu proto, abych svou vizi hubnutí šířila po celé ČR a nezůstala jen v Pelhřimově. Já osobně vedu všem klientům jídelníček a úpravu stravy po celou dobu hubnutí, a to po internetu. Lektoři klienty váží a dělají osobní přednášky ve svých kancelářích. Klient tak nemusí cestovat za mnou do Pelhřimova. Konzultace lektora a klienta je vždy jednou za 14 dní či po týdnu, kdy po příchodu je klient zvážen na speciální váze a poté mu lektor přednáší hravou formou o potravinách. Po skončení přednášky se s klientem spojím po e-mailu či telefonicky a řešíme otázky ohledně jídla. Lektor jídelníček klientka nezná, proto na otázky odpovídat nemůže. Lektor klienta motivuje a je nezbytným prostředníkem pro dokončení programu k největší spokojenosti.
Mohu chodit na hubnutí i s kamarádkou v jeden čas?
Hubnutí ve dvou není u nás překážkou, naopak u mnoha lidí je to vítané, protože cítí větší dohled, kontrolu a podporu.
Musím při vašem programu cvičit, i když nechci?
Rozhodně nemusíte. Mnoho klientů cvičit ani nemůže. Proto se jídelníček vždy přizpůsobí, i když třeba na začátku cvičíte a v průběhu přestanete. Vždy je to o možnostech a chuti cvičit.
Je možné program přerušit a následně pokračovat třeba za půlroku?
Rozhodně můžete. V mnoha případech klientka otěhotní, nebo se stane událost, kdy je přerušení nezbytné. Můžete přijít např. po půlroce s tím, že chcete navázat tam, kde jste původně skončil/a. Avšak pokud si klient zakoupil program na 10kg, začal s váhou 80kg, zhubl 5kg před přerušením a po půlroce přijde s váhou 90kg, zbývá mu pouze 5kg do váhového cíle. To platí i u schůzek, které jsou po 14 dnech. Tímto systémem je klient více motivován.
Proč jsou ceny cílových programů tak vysoké?
Spočítejte čas, který jste kdy strávili hledáním diet na internetu, nákupem potravin, které jste zkoušeli jíst a nechutnali vám, vařením pro sebe i rodinu, a přesto se žádný úspěch nedostavil. Jsou to dny? Věřte, že mnohokrát i měsíce. Tento čas nyní můžete trávit úplně jinak – s rodinou či plněním svých osobních cílů. Jídelníček budete milovat, změnu stravy nikdo nepozná a vy tak nemusíte nikomu nic vysvětlovat, ani se obhajovat, proč zrovna vy hubnete. Neprodáváme tabletky ani úžasné koktejly na hubnutí, které stojí tisíce každý týden či měsíc. Ušetříte tak peníze a čas za další zkoušení nové diety, kterou vám přinesla kamarádka z časopisu a rozhodně „funguje“. Nákupem programu získáte vše, co od něj očekáváte – pochopení, proč vaše tělo váhově stagnuje, rady přímo pro vaši osobu a úžasnou atmosféru při každé konzultaci. To, že budete hubnout, je již vlastně takový bonus. 🙂
Mohu hubnout a setkávat se přímo s vámi bez lektorů?
Určitě můžete. Kancelář mám v Pelhřimově na náměstí a jsem zde každé pondělí a středu od 9:00 do 18:00.
Co bude následovat po dokončení programu?
Po ukončení programu se s klientem dohodneme, zda bude pokračovat v individuálních hodinách, nebo už vše zvládne sám. Na individuální hodiny dochází po měsíci, dvou či za půlroku.

Kontakty na Výživového poradce Michaela Tulachová, Pelhřimov

Web: www.hubnemesusmevem.cz

Mobil: +420 777 617 398

E-mail: m.tulachova@vyziva-mt.cz

Adresa firmy:

Masarykovo náměstí 17
39301
Pelhřimov
Galerie M – 2. patro

Otevírací hodiny:

 • Pondělí: 09:00 – 18:00
 • Úterý: 09:00 – 18:00
 • Středa: 09:00 – 18:00
 • Čtvrtek: Zavřeno
 • Pátek: Zavřeno
 • Sobota: Zavřeno
 • Neděle: Zavřeno
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here