Výživový poradce Mgr. Ivana Kulhavá, Duchcov

0
2193
Výživový poradce Mgr. Ivana Kulhavá, Duchcov
Výživový poradce Mgr. Ivana Kulhavá, Duchcov

Pořádám kurzy hubnutí STOB. Poskytuji poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu. Zaměřuji se na vytvoření správných stravovacích návyků a zvýšení pohybové aktivity.

S hubnutím začněte pouze tehdy, pokud máte dostatek relevantních informací. Nejprve zhodnoťte svojí hmotnost a pak zvolte optimální postup pro hubnutí.  Při určování, zda se jedná o jedince s „normální“ hmotností nebo zda jde o „nadváhu“ je nutný individuální přístup. Svoji roli zde sehrává nejen věk a pohlaví, ale i zdravotní stav a procento tuku v těle. Proces hubnutí, ač se zdá být velmi jednoduchý a mnoho reklam v různých mediích tomu i napomáhá, je poměrně komplikovanou záležitostí. Je třeba si uvědomit, že nesprávným hubnutím může dojít k porušení vnitřní stability organismu („homeostázy“) nebo k  psychickým problémům.
POZOR, porušení homeostázy je poměrně častým jevem při drastických dietách, hladovkách, polykání pilulek na hubnutí. Vyvarujte se takových „zaručených receptů“ na hubnutí. Hubnutí vždy předem konzultujte s odborníky, studujte odborné články, poznejte své tělo.

Kurz je vhodný pro ty, kteří nemají žádné zkušenosti s hubnutím, jehož základem je racionální přístup a snaha po změně životního stylu. Je vhodný pro ty, kteří se opakovaně snaží zhubnout pomocí různých „zaručených “ diet, a kteří se přesvědčili o tom, že žádné pilulky ani mastičky na hubnutí prostě neexistují. Součástí kurzu je i doporučení vhodných pohybových aktivit vedoucích k snížení nadváhy.

   CÍL KURZU : 

                      1. Snížení hmotnosti.

                      2. Snížení  % tělesného tuku.

                      3. Změna životního stylu.

                      4. Vytvoření správných stravovacích návyků.

                      5. Zvýšení pohybové aktivity.

Délka kurzu: 3 měsíce, 11 lekcí, 1 x týdně v rozsahu 1,5 – 2 hodiny.

Poplatek za kurz 2500,- Kč se hradí na 1. nebo 2. lekci.

Kontakty na Výživového poradce Mgr. Ivana Kulhavá, Duchcov

Web: www.hubnutistob.cz

Mobil: +420 777 635 711

E-mail: kulhava.skola@volny.cz

Adresa firmy:

Javorová 1529/16
41901
Duchcov

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here