Výživový poradce Margit Slimáková, Praha

0
1944
Výživový poradce Margit Slimáková, Praha
Výživový poradce Margit Slimáková, Praha

 Poskytuji poradenství v oblasti zdraví a výživy, na základě poznatků z oblastí medicíny. Zajišťuji osobní konzultace či lektorkou a publikační činnost. Nabízím sestavení plánu na míru.

Služby:

Pomáhám lidem jako specialistka na zdravotní prevenci a výživu — tyto klíčové předpoklady spokojeného života jsou bohužel v současnosti zamlženy takovým množstvím protichůdných doporučení, mýtů, informací a zájmů nátlakových skupin, že je velmi obtížné se v nich vyznat.

Zakládám si na tom, že jsem komerčně a odborně nezávislá. Neprodávám žádné léky, výživové doplňky ani jiné produkty. Vycházím pouze z věrohodných medicínských poznatků a neplatí mne žádné farmaceutické ani potravinářské firmy. Mám univerzitní vzdělání v oboru farmacie a dietologie, bohaté zkušenosti a více než 20 let praxe v oboru, často také publikuji, přednáším a vysvětluji zdravou výživu v médiích. Více >

Následující služby si můžete objednat na adrese margit@margit.cz nebo na mém čísle 606 363 018. Budu potřebovat vaše kontaktní informace, stručný popis zadání a preferovanou formu čerpání. (Ceny uvádím včetně DPH 21 %, změny vyhrazeny.)

Osobní konzultace, telefonická a online poradna

Poskytuji odborné poradenství v oblasti zdravé výživy a životního stylu od účinné prevence po řešení akutních i chronických problémů pro jednotlivce i celé rodiny. Konzultace je možná přes Skype, telefon, email nebo v mé domácí poradně na adrese Meinlinova 18 v Praze 9.

 • 1 hodina poradenství + souhrn doporučení … 2.200 Kč
 • navazující kontroly 20 až 30 minut … 800 Kč
 • balíček úvodní konzultace + 3 kontroly… 3.800 Kč
 • úhrada osobně, nebo předem na účet 184836098 / 0600 (variabilní symbol = rodné č.)

Lektorská a přednášková činnost

 • 1 hodina vystoupení … 3.600 Kč (zahrnuje přípravu)
 • nenárokové slevy až 20 % pro neziskové a ekologické organizace
 • výjezd na akci v Praze  … 1.300 Kč
 • výjezd na akci mimo Prahu … 3.800 Kč

Přebírání textů

 • tištěná média — přebírání nezměněných textů je zdarma s podmínkou uvedení zdroje
 • online média — je možné pouze přebrat upoutávku v délce perexu nebo jednoho odstavce a pro zbytek textu odkazovat na web Margit.cz
 • Zdravý talíř — je možné volně šířit zdarma, používat v poradnách i k výuce
 • zdarma je možné do online i tištěných médií přebírat moje texty z blogu na aktuálně: http://blog.aktualne.cz/blogy/margit-slimakova.php

Wellness plány pro firmy a školy

Ve větších firmách, školách a institucích obvykle jedno školení (natož přednáška) k trvalé změně nestačí. Proto nabízím i komplexní řešení — wellness plán na míru, který zhodnotí vaši situaci, doporučí prospěšná opatření a zajistí jejich uvedení do praxe.

Základní balíček pro firmu s 10 zaměstnanci např. nabízím od 13.800 Kč (bez DPH a ceny výjezdů) a zahrnuje přednášku o výživě prospívající práci, půlhodinové individuální konzultace, vysvětlení použití Zdravého talíře a doporučení pro změnu stravovacího prostředí ve firmě.

Kontakty na Výživového poradce Margit Slimáková, Praha

Web: www.margit.cz

Mobil: +420 606 363 018

E-mail: margit@margit.cz

Adresa firmy:

Meinlinova 373/18
19016
Praha, Koloděje

Otevírací hodiny:

 • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here