Výživový poradce Kateřina Svatošová, Praha

0
1438
Výživový poradce Kateřina Svatošová, Praha
Výživový poradce Kateřina Svatošová, Praha

Výživový poradce s využitím bioimpedanční tělesné diagnostiky. Metody a postupy zakládám na přirozené obnově a regeneraci tělesných funkcí. Každý máme jiný metabolismus, jiné vnější prostředí a jinou stravovací minulost. Nabízím komplexní programy pro změnu životního stylu, redukci a dovyživení.

Individuální jídelníček

Prožíváte náročné období? Rádi by jste měli vhodný a dostatečný přísun živin?

Chcete zhubnout? Nebo se naopak naučit jak jíst efektivně a udržet si tak ideální váhu?

Připravíme vám výživově optimální menu s obměnami na celý týden.

Na základě dodaných podkladů vám připravíme vhodné menu, které bude přesně sestaveno pro vaši osobu. Zařadíme vhodné potraviny na základě vaší momentální životní situace. Jste ve stresu? Jste těhotná? Hledáte pouze inspiraci?

Pro koho:

Je v podstatě pro kohokoli, kdo chce změnit své stravování. Naučíte se připravovat vyvážená chutná jídla, která budou upravena přesně pro Vaše individuální potřeby. Pokud si nejste jisti, kde najít vhodné suroviny, můžete využít další z našich služeb např.společné nakupování. Případně další konzultace (kde najít vhodné sacharidy, jaké bílkoviny jsou vhodné? Kolik tuku, z jakých zdrojů apod.)

Co získáte:

 • Obdržíte vypracovaný individuální jídelníček na 7 dní (PO – NE). Z jednotlivých jídel (A – G) si budete vybírat podle vaší momentální chuti.
 • Pokud zrovna nebudete mít chuť na rýži, dáte si brambor, kuskus nebo jiné méně známe alternativy jako je quinoa. Všechna jídla budou vypočítána přesně Vám na míru.
 • Díky vhodným obměnám tak budete mít menu, které bude přesně vyhovovat vašim momentálním potřebám a chutím, ale přitom bude dodržovat váš cíl. (Hubnutí, Výživa, Udržení váhy)
 • Ke každé surovině jsou informace o množství v g/ml, ale také možnosti alternativní míry (lžičky, lžíce, hrníčky apod.)

Ráda bych upozornila, že je vždy dobré mít k dispozici diagnostické výsledky z měření na InBody.

Pokud nemůžete z jakéhokoli důvodu osobně na schůzku, budu potřebovat: VĚK, VÁHA(v kg) , VÝŠKA (v cm) , PAS (v cm), BOKY (v cm)

Komplexní redukční program

Nejlepší přístup k hubnutí je postupnou změnou životního stylu. Hubnutí jde postupně cca 0,5 – 1 kg týdně. Výsledek je pak trvalý a Vaše tělo zdravější.

Pokud chceme výsledky hned teď, tak to většinou nedopadne dobře.

1) Ze začátku možná pomůže pár změn v zaběhnutých rituálech, ty můžeme aplikovat 14 dní,váha se mírně upraví, ale co dál? U hubnutí je třeba postupovat systematicky, tedy postupně upravovat životosprávu v ohledu na výživové potřeby každého jedince.

2) Budeme striktně snižovat svůj denní příjem energie, sem tam si něco zobneme. Nevíme však co jíst, co nejíst a dlouho to nevydržíme. Nemáme plán… nemámepostup! A rychlý úbytek váhy (především vody, nikoli tuku) se vrátí rychle zpět.

Redukční program NUTRINEA je pro lidi, kteří by rádi využili pomocné ruky odborníka (výživového poradce). V rámci tohoto programu budete mít přístup k mnoha informacím a trvalou osobní oporu. Díky diagnostickému přístroji budete černé na bílem vidět jak ve svém počínání postupujete a získáte tak motivaci do dalších dnů. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekta!

Kontakty na Výživového poradce Kateřina Svatošová, Praha

Web: www.nutrinea.cz

Mobil: +420 777 836 078

E-mail: poradce@nutrinea.cz

Adresa firmy:

náměstí Přátelství 1518/4
10200
Praha, Hostivař
Poradna v diagnostické místnosti fitness centra World Gym

Otevírací hodiny:

 • Pondělí: 08:30 – 20:00
 • Úterý: 08:30 – 20:00
 • Středa: 08:30 – 20:00
 • Čtvrtek: 08:30 – 20:00
 • Pátek: 08:30 – 20:00
 • Sobota: Zavřeno
 • Neděle: Zavřeno

Sjednejte si schůzku na konkrétní hodinu. V případě nutnosti je možno se domluvit i na víkend.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here