Výživový poradce Kateřina Fanderliková, Hradec Králové

0
2241
Výživový poradce Kateřina Fanderliková, Hradec Králové
Výživový poradce Kateřina Fanderliková, Hradec Králové

Poskytuji odborné výživové poradenství. Nabízím zpracování individuálních tréninkových plánů se zaměřením na redukci váhy. Zabývám se prodejem doplňků stravy. Dále organizuji lekce Pilates.

Poradentsví pro výživu

Speciální intenzivní hubnoucí a ozdravný program! Nabízíme ucelený systém hubnutí a speciální intenzivní ozdravný program. Navrhneme individuální plán k dosažení optimálních výsledků. Zjistíme vše potřebné o vašem těle a poradíme, jak co nejlépe a nejrychleji vyřešit problém, který vás tíží.

Na základě výsledků měření a osobní konzultace vám podáme konkrétní rady a doporučení pro snížení váhy a zlepšení vašeho zdravotního stavu. Určíme váš metabolický typ. Dozvíte se, které potraviny jsou pro vaše tělo vhodné a naopak nevhodné. Které podporují metabolismus, a které ho naopak brzdí. Které potraviny podporují váhový přírůstek a naopak.

Příjem energie je základní lidskou potřebou. V lidském těle existuje mnoho procesů, na které je nutné tuto energii vynakládat, a které by bez dostatku energie nemohly správně fungovat. Zdrojem energie pro lidský organismus je potrava. V potravinách je totiž obsažena řada nezbytných živin. Především sacharidy, bílkoviny a tuky. Je velmi důležité, aby získaná energie byla složená vždy právě z těchto tří složek, a to ve správném poměru.

Co můžete očekávat?

Váš stávající jídelníček upravíme a vyladíme tak, aby Vám vyhovoval s ohledem na naměřené hodnoty InBody a Váš metabolický typ. Spočítáme množství kalorií a zhotovíme týdenní jídelníček šitý na míru Vašim nárokům, požadavkům a možnostem, vedoucí k redukci hmotnosti a Vaší spokojenosti.

Dbáme na individualitu každého z vás. Vycházíme z faktu, že každý člověk je jiný. Máme rozdílné krevní skupiny, pohlaví, věk, rozdílné návyky a genetickou vybavenost.

Samozřejmostí našich služeb jsou kontrolní návštěvy, telefonická a emailová podpora. Náš systém snižování (redukce) tělesné hmotnosti při zachování vitality a tělesné svěžesti využívá a snoubí znalosti, ověřené postupy a možnosti současné moderní doby.

Vaše hubnutí bude tak snadné, jako je pro Vás přirozené dýchat!

Cvičení Pilates

Toto cvičení vede ke zlepšení hybnosti, ke zlepšení držení těla a celkového stavu páteře, k odstranění bolestí zad a to především krční a bederní oblasti, inkontinence, bolestivé menstruace, funkce pánevního dna. Pilates zlepšuje funkce oběhového, lymfatického, trávícího systému. Cvičením přirozeně posilujete všechny problémové partie: záda, břicho i hýždě.
Pilates je vhodný pro děti muže i ženy každého věku. Dokážeme vás dostat v krátkém čase do formy, aniž by jste zatěžovali pohybový aparát. Pilates rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a správné dýchání. Cvičením posilujete zádové, břišní i hýžďové svaly.

již po 30 lekcích
BUDETE MÍT JINÉ TĚLO!

Kontakty na Výživového poradce Kateřina Fanderliková, Hradec Králové

Web: www.hubnischuti.cz

Mobil: +420 733 546 117

E-mail: katka@hubnischuti.cz

Adresa firmy:

Labská kotlina 1026/13
50002
Hradec Králové

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here