Výživový poradce Jihlava

0
648

Ať už chcete zhubnout, přibrat či se dozvědět něco o zdravém životním stylu a správném stravování, je pro Vás určena výživová poradna, vybavena profesionálními výživovými poradci.

Poradna, Svět zdraví EVE, vám pomůže jak s upevněním vašeho zdraví, tak k dosažením vysněných cílů.

Dále si nutriční profesionálové poradí i s různými onemocněními, vztahující se k vašemu zdraví. Poradí vám, jak správně žít a pak můžete cestou k vašim cílům pokračovat sami, nabytí zkušenostmi a znalostmi.

Komplexní nutriční typologie

Veškeré poradenství je založeno na komplexní nutriční typologii, která počítá s řadou vám unikátních parametrů, jako jsou například, analýza pH, genů, krve, psychických a fyzických dispozic.) Díky těmto parametrům určí specialisté váš typ metabolismu a nutriční typ. Následně vám bude sestaven váš ideální jídelní plán, díky němuž bude cesta k úspěchu již jednoduchou záležitostí.

Ceník služeb

Pokud si stále nejste jistí, navštivte ordinaci v rámci nezávazné vstupní konzultace, která vás přijde na pouhých 200 Kč a potrvá zhruba 45-60 minut. Během konzultace vám poradce udělá základní diagnostiku, vysvětlí již zmíněnou metodu KNT, zodpoví vám vaše veškeré dotazy a představí nabídku nabízených programů, na konci kterých se budete moci těšit vaši vysněnou postavou a životu bez zdravotních komplikací a starostí.

Na vstupní konzultaci podstoupíte změření na profesionálním přístroji TANITA, který vám určí kolik procent vašeho těla tvoří tuky, svaly či kostí. Dále přístroj určí váš metabolický věk a především jaká je vaše ideální váha a tudíž kolik kilogramů byste měli shodit.

Specialista také posoudí vás dosavadní jídelníček a pokusí se ho vylepšit individuálními tipy, pro udržení váhy a především, které vám budou určené na míru.

Vzorový jídelníček ušitý na míru vašeho metabolismu. Díky jídelníčku si snadněji můžete představit následnou spolupráci s výživovým poradenstvím.

Co je nejdůležitější, získáte také potřebnou motivaci a návrh postupu pro úspěšné a trvalé zhubnutí.

Garance ceny

Služby vám zaručují vaši spokojenost, pokud však nebudete zaručeně spokojení, nabízíme vám kompletní garanci ceny.

Ohodnoťte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here