Výživový poradce Jihlava

0
1132

Ať už chcete zhubnout, přibrat či se dozvědět něco o zdravém životním stylu a správném stravování, je pro Vás určena výživová poradna, vybavena profesionálními výživovými poradci.

Poradna, Svět zdraví EVE, vám pomůže jak s upevněním vašeho zdraví, tak k dosažením vysněných cílů.

Dále si nutriční profesionálové poradí i s různými onemocněními, vztahující se k vašemu zdraví. Poradí vám, jak správně žít a pak můžete cestou k vašim cílům pokračovat sami, nabytí zkušenostmi a znalostmi.

Komplexní nutriční typologie

Veškeré poradenství je založeno na komplexní nutriční typologii, která počítá s řadou vám unikátních parametrů, jako jsou například, analýza pH, genů, krve, psychických a fyzických dispozic.) Díky těmto parametrům určí specialisté váš typ metabolismu a nutriční typ. Následně vám bude sestaven váš ideální jídelní plán, díky němuž bude cesta k úspěchu již jednoduchou záležitostí.

Ceník služeb

Pokud si stále nejste jistí, navštivte ordinaci v rámci nezávazné vstupní konzultace, která vás přijde na pouhých 200 Kč a potrvá zhruba 45-60 minut. Během konzultace vám poradce udělá základní diagnostiku, vysvětlí již zmíněnou metodu KNT, zodpoví vám vaše veškeré dotazy a představí nabídku nabízených programů, na konci kterých se budete moci těšit vaši vysněnou postavou a životu bez zdravotních komplikací a starostí.

Na vstupní konzultaci podstoupíte změření na profesionálním přístroji TANITA, který vám určí kolik procent vašeho těla tvoří tuky, svaly či kostí. Dále přístroj určí váš metabolický věk a především jaká je vaše ideální váha a tudíž kolik kilogramů byste měli shodit.

Specialista také posoudí vás dosavadní jídelníček a pokusí se ho vylepšit individuálními tipy, pro udržení váhy a především, které vám budou určené na míru.

Vzorový jídelníček ušitý na míru vašeho metabolismu. Díky jídelníčku si snadněji můžete představit následnou spolupráci s výživovým poradenstvím.

Co je nejdůležitější, získáte také potřebnou motivaci a návrh postupu pro úspěšné a trvalé zhubnutí.

Garance ceny

Služby vám zaručují vaši spokojenost, pokud však nebudete zaručeně spokojení, nabízíme vám kompletní garanci ceny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here