Výživový poradce v Brně

0
900

Zhubněte bez trápení a stresu, navštivte výživového poradce. Pokud hledáte nutričního specialistu, potřebujete poradit, abyste se cítili zdravě a fit, tak je právě toto vaše místo.

Ať už máte problémy s váhou nebo jen chcete prokonzultovat, které potraviny jsou pro vás nevhodné, a po kterých naopak získáte výbornou kondici a ideální váhu, poraďte se s nutričním konzultantem.

Hubnutí podle komplexní nutriční typologie

Právě tuto unikátní metodu hubnutí vám nabízí ordinace výživového poradce v Brně. Hubnutí podle komplexní nutriční typologie je jednou z metod s nejlepšími výsledky.

Cena úvodní konzultace se pohybuje již od 200 Kč a zahrnuje: Vzorový jídelníček (a osobní doporučení, sestavené na míru, dle metabolismu člověka), Měření tuků, svalů a vody v těle (měření se provádí pomocí profesionálního přístroje TANITA), 60 minut s výživovým poradcem (poradce vám poradí s tím, co prospěje vašemu organismu a jak se cítit lépe).

Individuální výživový plán

Pokud shledáte zajímavou a užitečnou úvodní konzultaci, můžete pak dále pokračovat v rámci individuálního výživového plánu, který respektuje již zmíněné revoluční myšlenky komplexní nutriční typologie. V zjednodušeném vysvětlení se jedná o trvalé zhubnutí, bez známého jo-jo efektu, který je bohužel velmi známý mezi všemi dietáři. Nutriční typologie v sobě snoubí základní myšlenky západní medicíny a tradiční indické a čínské medicíny.

V první řade vám v ordinaci určí vás osobní metabolitický typ, díky kterému zjistí jak vaše tělo a metabolismus zpracovává určité potraviny. Na tomto základě vám pak sestaví ideální osobní jídelníček na míru, který vás dovede až k vysněné váze. Jídelníček bude respektovat vás metabolismus a tak můžete snadno a hlavně přirozeně spalovat přebytečné tuky.

Jako bonus dostanete také užitečný přehled potravin, které jsou pro vás vhodné a které nikoliv.

Garance spokojenosti

Výživový specialista pomáhá stovkám lidí měsíčně a tak má zaručené výsledky. Ale i přesto, pokud nebudete s konzultacemi spokojeni, disponujete garancí ceny, a tak pouze zašlete osobní údaje na emailovou adresu kanceláře a peníze vám budou vráceny.

Objednat a konzultovat vaše problémy můžete také na internetových stránkách ordinace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here