Výživový poradce Jan Vundrle, Vrbátky

0
1601
Výživový poradce Jan Vundrle, Vrbátky
Výživový poradce Jan Vundrle, Vrbátky

Osobní fitness trenér a výživový poradce.

Diagnostika

Lidské tělo nám už při běžném pohledu podává samo o sobě velké množství informací. Jednoduše řečeno, diagnostikou zjišťuji, které svaly jsou zkrácené a měly být protahovány a naopak, které jsou oslabeny a je třeba je posílit. Diagnostika je určena všem, kteří chtějí vypracovat kvalitní tréninkový plán.
Začínáme vstupní konzultací, kde určím úplnou analýzu člověka a jeho cíl. Zjišťuji denní režim klienta, zdravotní stav, stravovací návyky a pohybové aktivity, popřípadě i svalové dysbalance. Důležitá je pro mě celková duševní pohoda klienta.
Tréninkový plán

Sestavení tréninkového plánu na míru má velký význam pro všechny cvičící, ať už se jedná o profesionály nebo kondiční sportovce. Svému snažení dodáte systematičnost a omezíte stagnaci. S kvalitním tréninkovým plánem se vyhnete „procházení po posilovně“ a váš trénink vás nikdy nebude nudit.
Mnoho lidí si pokládá otázku: „Jak bude vypadat můj trénink v posilovně?“. Začínáme vždy zahřátím organismu a dynamickým strečinkem. Následuje samotné cvičení a určení cviků, které jsou pro váš cíl nejvhodnější a nejúčinnější. Vyvarujete se tak častých chyb „samo-cvičenců. Tréninkovou jednotku zakončujeme závěrečným strečinkem a uvolněním svalů po námaze.
Strava

Chyby ve výživě společně s nedostatečnou fyzickou aktivitou jsou spolu s dalšími faktory příčinou současných civilizačních chorob. Vhodně zvolená strava napomáhá optimalizovat funkční pochody v těle a zároveň funguje jako prevence onemocnění. Stravovací plán tvořím každému klientovi na míru podle jeho potřeb. Nejedná se o drastické jednostranné diety, ale o vyvážený poměr jednotlivých živin. Vycházím z bazálního metabolismu konkrétního člověka a v jídelníčku zohledňuji i vliv krevních skupin. Píši obvykle týdenní plán, ale po domluvě lze samozřejmě vytvořit i vícedenní jídelníček.
Tvarování postavy

Nadváha je v dnešní době velmi častým problémem, a to nejen v České republice. Nejenže roste počet obézních dospělých, neutěšená situace je také u dětí. Kombinací vhodných cviků a stravovacích doporučení dosáhneme jak redukce podkožního tuku, tak příznivého tvarování postavy. Nemusíte se bát, budování svalové hmoty není jen výsadou kulturistů. Vyšší podíl svalů ve vašem těle umožní lépe spalovat tukové zásoby. Pravidelným cvičením navíc zlepšujete činnost srdce a výkonnost plic. Postupnými úpravami tréninku zlepšíme i vaši kondici.
Zvláštním typem cvičení je senzomotorická stimulace. Jedná se o soubor cvičebních metod, při nichž odstraňujeme špatné pohybové návyky, svalové dysbalance a usilujeme o správné držení těla. Cílem je pomocí soustavy balančních cviků aktivovat hluboké svaly v těle, zlepšit držení těla a získat nové pohybové stereotypy.

Ceník

Úvodní konzultace a diagnostika zdarma
1x lekce 300,- Kč
10x lekce 2 500,- Kč
1x lekce (2 klienti) 500,- Kč
10x lekce (2 klienti) 4 000,- Kč
Sestavení tréninkového plánu 500,- Kč
Sestavení stravovacího plánu 1 200,- Kč
Balíček 10 lekcí + stravovací plán 3 500,- Kč

Podmínky spolupráce

  • Pokud necvičíme venku nebo u Vás doma, je nutné k ceně lekce připočítat cenu Vašeho vstupu do fitness centra
  • Platnost permanentky (10 lekcí) je jeden měsíc od data zakoupení
  • Cvičební lekce trvá 60 minut
  • Lekce neomluvené do 12-ti hodin před jejím začátkem propadají
  • Cenu lekcí je možné uhradit v hotovosti nebo převodem na účet

Kontakty na Výživového poradce Jan Vundrle, Vrbátky

Web: www.janvundrle.cz

Mobil: +420 777 874 595

Adresa firmy:

Vrbátky 209
79813

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here