Výživový poradce Jan Cimburek, Slušovice

0
2195
Výživový poradce Jan Cimburek, Slušovice
Výživový poradce Jan Cimburek, Slušovice

Nabídka poradenství a konzultací v oblasti výživy i odvykání kouření. Provádění kurzů či přednášek na téma snižování nadváhy. Poskytujeme mobilní poradnu, manuální terapie, Nordic Walking, víkendové nebo týdenní aktivní pobyty.

Budu pro vás partnerem a společně zvládneme naplnit vaši vizi, ať už se bude jednat o redukci váhy, pomoc s odvykáním kouření, ale i když bude chtít mít jistotu, že vaše tělo je v naprostém pořádku. Spoluprací v rámci mé poradny vše začíná.

S každým klientem vytvoříme společný podpůrný plán, tak abychom měli 100 % jistotu, že se změny životního stylu ubírají správným směrem.

Všechny aktivity v poradně probíhají neinvazivními metodami pomocí moderního přístrojového vybavení.

Svým klientům nabízím alternativu, jak bez nákupu všelijakých preparátů, udržet nově zvolený životní styl. Dlouhodobost spolupráce s klientem vnímám jako velmi důležitý prvek.

Nezbytným předpokladem pro naši spolupráci je vstupní vyšetření a osobní rozhovor, na téma vaše motivace a vize životního stylu.

Moje vybavení:

 • BPBIO 320 (krevní tlak, graf pulsu)
 • InBody 230 (analýza složení těla)
 • Max Pulse (srdeční činnost, autonomní nervový systém, stresová zátěž, stav cév)

Na požádání provedu i vyšetření kapilární krve pro zjištění hladiny cholesterolu, triglyceridů a glykemie.

 • Reflotron (vyšetření klinických parametrů krve)
 • Accutrend (měření krevních parametrů)

Upozorňuji, že toto vyšetření krve Vám provede v rámci dvouleté preventivní prohlídky Váš praktický lékař zdarma. Vyšetření hradí ze zákona zdravotní pojišťovna.

Moje veškerá činnost vychází z definice zdraví dle WHO (Světová zdravotnická organizace). Zdraví je stav biologické, psychické a sociální pohody člověka. Postupy jsou založeny na principech Evidence based medicine (Medicína založená na důkazech). Jedná se o pozvolný proces, který vede k trvale udržitelnému zdravému životnímu stylu, bez zbytečných výstřelků a rizik.

Každá cesta někam vede a začíná prvním krokem. Pokud tento krok uděláte, dozvíte se, jak na tom Vaše tělo je a zda je s Vámi spokojené. Poznáte skrytá rizika, která Vás na současné cestě ohrožují. Nespoléhejte na zázračné přípravky a diety. Jste to jenom Vy, kdo může vše změnit a udělat si život radostnější.

Navazující služby

Kurz úpravy hmotnosti

Tříměsíční kurz pro všechny, kteří chtějí upravit svoji váhu s pomocí svého osobního poradce. Předpokládaný úbytek váhy za kurz 5 – 8 kg.

 • 1x setkání – sestavení osobního plánu, individuální jídelníček (dle výsledků vstupního vyšetření)
 • 4x setkání – konzultace strava, příprava a nákup potravin, zvládání stresových situací, užitečná doporučení podporující zdravý životní styl

Prevence a léčba bolesti zad SM systém dle MUDr. Richarda Smíška (www.smsystem.cz)

 • kurz pro všechny, kteří chtějí mít bezbolestnou, pevnou a pohyblivou páteř.
 • 8x setkání, kde se naučíte univerzální regenerační a léčebnou sestavu 12 cviků se speciálním elastickým lanem s úchyty, které slouží především k regeneraci páteře, udržení fyzické kondice, zformování postavy a k léčbě bolestí zad.
 • Cvičení je vhodné, jak pro dospělé, tak pro děti. Pokud je cvičení vestoje obtížné, bolestivé nebo nemožné cvičí se vsedě. Je tedy vhodné i pro vozíčkáře a seniory.
 • Setkání probíhá vždy 1x za týden nebo dle domluvy

Odvykání kouření

 • 1x setkání – vyšetření na přístroji Smokerlyzer, stanovení stupně závislosti, motivace, zhodnocení zisků a ztrát, příprava na den D
 • 3x setkání s osobním poradcem, zvládání stresových situací, doporučení podporující zdravý životní styl
 • Následná kontrola po dobu 1 roku

Kontakty na Výživového poradce Jan Cimburek, Slušovice

Web: www.jczdravi.cz

Mobil: +420 739 144 270

E-mail: jczdravi@seznam.cz

Adresa firmy:

Hřbitovní 482
76315
Slušovice

Otevírací hodiny:

 • Pouze na objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here