Výživový poradce Idealnivaha.cz, Brno

0
1441
Výživový poradce Idealnivaha.cz, Brno
Výživový poradce Idealnivaha.cz, Brno

Poskytování vedení lidí, kteří usilují o hubnutí, tvarování postavy a udržení váhy na principu správné výživy a konceptu wellness.

Naše patentované produkty Vám snadno pomohou snížit váhu. Jsou vytvořeny na přírodním základě, neobsahují léky a nabízejí individuální řešení, které přináší skutečné výsledky.

  • Vyrobeno z přírodních zdrojů.
  • Žádné léky.
  • Není nutné cvičit.
  • Schváleno lékaři.
  • Bez hladovění.
  • Příliv energie.
  • Můžete stále jíst oblíbená jídla a přesto hubnout.

Naše zásada je zhubnout jednou a navždy. A tak navíc budete mít svého osobního poradce, který Vám pomůže dosáhnout úspěchu s našimi programy.

Možná si říkáte: „Nerozumím tomu, proč moje váha nenápadně, ale stále přibývá, zatímco jím buď stejně nebo dokonce méně jídla??“. Lidský organismus je geniální továrna na přežití. S přibývajícími léty snižuje tělo spotřebu energie a tak přibíráme kila, aniž bychom začali jíst víc. První, co většina lidí při nadváze zvolí, je míň jíst, což vede k nedostatku živin a nadměrnému ukládání energie (tuků) ze stravy.

Ale žádná drastická omezení ani diety nejsou řešení!

 

Pokud z jakéhokoliv důvodu začnete omezovat přísun živin, byť třeba jediné, tělo se začne bránit a naopak má tendenci si dělat větší zásoby. A tak, po krátkodobém úbytku váhy, začíná opět váha přibývat ještě rychleji. Navíc, aby tělo šetřilo energií, zpomalí metabolismus a vy pozorujete větší únavu. Celková kondice a zdraví se ještě víc zhorší.

Pokud jste za posledních 5 – 10 let nabrali 5, 10..20kg, znamená to, pokud nic nezměníte, že za dalších 5-10 let budete mít 10, 20..40kg nadváhy a s tím pochopitelně spoustu zdravotních problémů plynoucích z nadváhy.

Naštěstí je tu řešení: Váš osobní program hubnutí a správné výživy, který především vyživí Vaše tělo a pomůže Vám dosáhnout ideální váhy.

Kontakty na Výživového poradce Idealnivaha.cz, Brno

Web: www.idealnivaha.cz

Mobil: +420 604 333 373

E-mail: petra@hubnuti.cz

Adresa firmy:

Veveří 2581/102
61600
Brno, Žabovřesky

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here