Výživový poradce Health Coach Centre, Brno

0
2423
Výživový poradce Health Coach Centre, Brno
Výživový poradce Health Coach Centre, Brno

Zabýváme se profesionálním vedením lidí, kteří usilují o hubnutí, udržení váhy čí získání lepší kondice na principu úpravy stravování a aktivního životního stylu. Kromě jiného pořádáme různé vzdělávací a kondiční kurzy.

Stravovací plány

Jediný osvědčený způsob, jak zhubnout a váhu si dlouhodobě udržet je trvale změnit stravovací návyky. To klíčové slovo je TRVALE. V dnešní době není nedostatek informací o tom, co je dobré a co není dobré jíst. Většina lidí se v těch základních informacích orientují nebo je jednoduché si informace obstarat. To co je výzvou a proč se tím lidé dlouhodobě nedrží je pracovní vytížení a společenské zvyky.

Mnohdy se člověk odhodlá stravování změnit, nechá si sestavit jídelníček a začne jej s nadšením dodržovat. Mnohdy jsou, ale finanční náklady na potraviny a čas nutný ke zdravé přípravě, tak náročné, že je není schopen dlouhodobě v dnešní uspěchané době dodržovat, a i když měl koncept výsledky, tak je donucen okolnostmi jej opustit a vrátit se časově a finančně méně náročnému stravování a postupně zase začne přibírat.

Našim klientům poskytujeme takový stravovací plán, který je velmi jednoduché dodržovat, je pohodlný a v konečném důsledku nejen že má skvělé výsledky na regulaci váhy, kondici a tvarování postavy, ale zároveň šetří čas.

Díky tomu je možné změnu stravování udělat trvale a vysněnou postavu nejen dosáhnout, ale hlavně si ji udržet.

Co je to Wellness test?

Bioimpedanční metodou Vám přístrojem proskenujeme (proměříme) celé tělo.

Následně Vám všechny hodnoty vysvětlíme, co to znamená v praxi – jak na to správně reagovat, o co je potřeba stravu obohatit a čemu se naopak vyhnout.

Naučte se VÍCE o vyvážené životosprávě bez počítání kalorií, omezování se v jídle, zříkání se oblíbených jídel a navíc tom, jak:

  • SKVĚLE vypadat
  • KONTROLOVAT si váhu
  • DOBŘE se cítit
  • mít plno SÍLY a ENERGIE

Kontakty na Výživového poradce Health Coach Centre, Brno

Web: www.healthcoachcentre.cz

Mobil: +420 603 734 374

E-mail: petr@obemail.eu

Adresa firmy:

Lidická 2030/20
60200
Brno, Černá Pole
4. patro, budova Oberbank

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here