Výživový poradce Fitness2you, Praha

0
1189
Výživový poradce Fitness2you, Praha
Výživový poradce Fitness2you, Praha

Poskytování osobního tréninku, výživového poradenství, masáží a fyzioterapie v domácím prostředí, fitness centrech, kancelářích nebo venku.

NEDAŘÍ SE VÁM DOSÁHNOUT SVÉHO CÍLE? STÁLE VAŠE TĚLO NEVYPADÁ TAK, JAK BYSTE SI PŘEDSTAVOVALI? PŘIPADÁ VÁM, ŽE CVIČENÍ DÁVÁTE VŠE, ALE EFEKT JE TÉMĚŘ NULOVÝ?

JSME SI TÉMĚŘ JISTI, ŽE ZA VAŠIMI PROBLÉMY STOJÍ NESPRÁVNÁ VÝŽIVA.

Dobře vyvážená strava a správně nastavený jídelníček jsou pro vaší postavu a především pro vaše zdraví důležité, stejně jako trénink a odpočinek! Je téměř nemyslitelné dosáhnout svých vysněných cílů bez odpovídající výživy. Team Fitness2you disponuje zkušenými výživovými specialisty, kteří Vám ukážou tu správnou cestu k dosažení optimálních výsledků.

Vstupní konzultace 

Vstupní konzultace zahrnuje osobní pohovor zaměřený na stravovací návyky klienta, rodinou i osobní anamnézu, fyzickou aktivitu, denní režim atd. Provede se měření, vážení a analýza skladby těla na speciálním přístroji Tanita. Tělesná analýza stanoví množství tělesného a viscerálního tuku, podíl svalů, podíl vody v těle, kostní hmoty, bazální metabolismus, metabolický věk, rozložení tukové a svalové hmoty na končetinách i trupu a celkovou fyzickou kondici.
Na této konzultaci je důležité získat od klienta co nejvíce potřebných informací, aby sestavený výživový plán byl skutečně přizpůsoben individuálním potřebám klienta.

Cena: 1000 Kč / 70 min.

Na vstupní konzultaci Vám bude naší specialistkou navrhnut na míru šitý výživový plán. Dozvíte se cenovou náročnost, která se bude odvíjet od délky programu, ale především zjistíte, jakou cestou se vydat, aby jste dosáhli svých cílů.

Podrobněji Vám budou představeny následující produkty a balíčky.

Kontakty na Výživového poradce Fitness2you, Praha

Web: www.fitness2you.cz

Mobil: +420 732 554 703

E-mail: info@fitness2you.cz

Adresa firmy:

Bozděchova 2246/3
15000
Praha, Smíchov

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: Nonstop
  • Úterý: Nonstop
  • Středa: Nonstop
  • Čtvrtek: Nonstop
  • Pátek: Nonstop
  • Sobota: Nonstop
  • Neděle: Nonstop
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here