Výživový poradce Fit-Lea, Praha

0
1796
Výživový poradce Fit-Lea, Praha
Výživový poradce Fit-Lea, Praha

 Zajišťujeme osobní tréninky venku i vevnitř, individuální i skupinové rehabilitační cvičení, zdravé fitness. Jsme malé sportovní studio s přátelskou atmosférou a lidským přístupem. O Vaše zdraví se starají zkušené fyzioterapeutky.

Jsem ráda, že Vás mohu přivítat na mých nových webových stránkách. Jmenuji se Leona Roubková a již několik let se věnuji praxi fyzioterapie a osobního trenérství. Kombinuji přístupy a nejnovější poznatky obou profesionálních směrů. Svůj směr někdy označuji jako „fyzio-fitness“ nebo „fyzio-trenérství“. V praxi mne každým okamžikem provází funkční přístup založený na vnímání těla jako celku, jedinečném systému individuálně-specificky provázaných funkcí podmíněných bio-psycho-sociálně.

Na webu najdete nabídku osobních tréninků a fyzioterapie, skupinových lekcí a dalších služeb. Během prohlížení webu se dozvíte, jak pracuji s klienty a co je pro mne při práci s klientem důležité.

Kromě krátkého povídání o mně se můžete také inspirovat RECEPTY na zdravé dobrůtky a postupně přibudou i videa a zajímavé články k aktuálním tématům z oblasti fyzioterapie, fitness a zdravého životního stylu.

Máte zdravotní potíže a potřebujete odborný dohled? Cítíte, že záleží na tom JAK se hýbete a že to je ta jediná správná  cesta ke zdraví?

Mým cílem je nejen pomoci Vám plnit Vaše sny o ideální postavě, ale i probudit ve Vás schopnost vnímat a prožívat pohyb a své tělo, získat radost z pohybu a ze sebe sama a udržet si fyzickou i psychickou pohodu. Ráda budu Vaším průvodcem a poradcem  na cestě k dosažení Vašich cílů a na cestě ke zdraví.

Pochopila jsem, že zdravý pohyb není o síle, o dynamice, o fyzičce, ale především o dokonalém napojení se na sebe sama, které vám teprve umožní cítit, co Vaše tělo potřebuje a dát mu v pravém slova smyslu to, co potřebuje

Neváhejte mne kontaktovat, pokud jste se rozhodli začít se věnovat sami sobě, aktivně odpočívat, ale přitom si moc nevíte rady nebo Vám chybí potřebná motivace. První setkání a konzultaci nebo ukázku cvičení s osobním trenérem nabízím zdarma.

Kontakty na Výživového poradce Fit-Lea, Praha

Web: www.fit-lea.cz

Mobil: +420 724 334 873

E-mail: fit-lea@fit-lea.cz

Adresa firmy:

U vysočanského pivovaru 709/11
19000
Praha, Vysočany

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here