Výživový poradce Dejan Hrnjica, Praha

0
1252
Výživový poradce Dejan Hrnjica, Praha
Výživový poradce Dejan Hrnjica, Praha

Obsah článku

Nabízím výživové poradenství ve spojení s přírodní medicínou. Zaměřujeme se na měření tělesné konstituce, jídelníčky na míru, individuální hodiny vaření a další.

Dovolte mi abych se představil, jmenuji se Dejan Hrnjica, narodil jsem se 29.6.1974 v srbském Bělehradě. Vystudoval jsem elektrotechniku a výpočetní techniku, ale už léta se zabývám výživou a všim kolem ní. Vyzkoušel jsem na sobě snad všechny výživové směry, které existují, prostudoval hodně literatury a získal zkušenosti, které, věřím, můžu přenést i na Vás. Nejde však jenom o zkušenosti, jsem certifikovaný výživový poradce.

Rád bych si představil i svého ideálního klienta.

Je to člověk, který se snaží změnit svoje stravování a životosprávu, ale trošku tápe, těžko se orientuje v množství výživových a často protichůdných směrů. Má vůli a je ochoten vynaložit vlastní aktivitu, ale potřebuje vedení a systém, který bude mít hlavu a patu, ale zároveň bude ctít jeho vlastní potřeby a individualitu. Pokud má nadváhu, rád by zhubl, ale přirozeně a bude dávat přednost dlouhodobým výsledkům.  Pokud má některé zdravotní problémy jako jsou únava, špatné spaní , těžké zažívání, bolesti hlavy atd. rád by se jích zbavil bez chemických léků.

Naše práce pak bude spočívat v hledání té nejlepší cesty od výchozího stavu (tedy toho, jak se teď stravuje) k jakémusi stavu ideálnímu. Na této cestě ode mě dostane spoustu rad, tipů a také podporu.

Moje role na jeho cestě může být různá – pro někoho bude stačit jediná konzultace, na které poukáži na základní chyby a možný směr  jak pokračovat (včetně např. literatury), někdo bude chtít absolvovat několik konzultací, jiný bude chtít spolupracovat třeba léta.

Pro někoho bude stačit jen mírně poupravit jídelníček a zvyklosti, někdo bude stát o zásadnější změny.

Mým konečným cílem je, aby klient už žádného výživového poradce nepotřeboval a cítil se skvěle a zdráv!

Jídelníček na míru:

Na žádost klienta je možno udělat 2-týdenní jídelníček na míru, který bude odrážet všechny navrhované změny.

Cena: 800kč

Půlhodinová nezávazná konzultace:

Jedná se o nezávaznou půlhodinovou konzultaci, při které se pobavíme o vašem problému a kde naznačím případné řešení, přesněji směr, jakým byste se měli ubírat.

Tuto konzultaci preferuji provést s každým klientem před první detailní konzultaci. Jedná se o vzájemné seznámení, zjištění, jestli jsem zrovna já ideální volba pro vás a jestli si osobnostně sedíme. Řeknete mi něco více o tom, co vás přivádi k výživovému poradci, já vám povím víc o svém způsobu práce a na co kladu důraz.

Doba trvání: ½ hodiny

Cena: ZDARMA

Měření tělesné konstituce:

V rámci této konzultace se provede měření tělesné konstituce na přístroji Tanita. Měří se následující parametry:

  • Tělesná váha
  • Metabolický věk

Tento údaj je obzvlášť zajímavý. Pokud je tato hodnota vyšší, poukazuje na skutečný problém – spomalený metabolismus a celkovou nerovnováhu v těle. Pokud se na nadváhu přistoupí jen z pohledu kalorií nebo cvičení, výsledek se nemusí dostavit. Proto se lepší výsledky dostaví při soustředení na takovou stravu a cvičení, které povedou k harmonizaci organismu. Důraz je kladen také na odkyselení, odhlenění a detoxikaci.

  • Podíl tuků v těle

Jedná se o údaj, který při prvním měření příliš nepřekvapí – osoba s nadváhou vždy bude mít větší podíl tuků a naopak. Zajímavý je především při opakovaném měření, kdy ukazuje na skutečný pokrok lépe než tělesná váha.

  • Podíl svalů v těle

Podobně jako u podílu tuků, je podíl svalů v těle zajímavý především při opakovaném měření.

  • Váha kostí a minerálů
  • Břišní (viscerální) tuk

Jedná se o vnitřní břišní tuk obalující vnitřní orgány. Ve vyšším množství může představovat zátěž pro vnitřní orgány. V tomto případě se jedná o signál, který by člověk měl brát vážně. Nesouvisí vždy s podkožním tukem – je několik případů, kdy zdánlivě štíhlý a zdravý člověk má vysokou hodnotu viscerálního tuku.

Doba trvání: ½ hodiny

Cena: 100kč

Kontakty na Výživového poradce Dejan Hrnjica, Praha

Web: www.dejan1.webnode.cz

Mobil: +420 724 761 207

E-mail: dejan.hrnjica@seznam.cz

Adresa firmy:

Bajkalská 1192/18
10000
Praha, Vršovice

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here