Výživový poradce Daniel Bareš, Praha

0
2351
Výživový poradce Daniel Bareš, Praha
Výživový poradce Daniel Bareš, Praha

Obsah článku

Poskytování služeb osobního trenéra a instruktora fitness. Nabídka vypracování cvičebního a stravovacího plánu. Poradenství v oblasti správného cvičení, zdravé výživy, stravovacích návyků a zdravého životního stylu.

Svým klientům se snažím předávat své zkušenosti z oblasti:

  • cvičení
  • fitness
  • zdravé výživy
  • stravovacích návyku
  • zdravého životního stylu

Mezi mé klienty patří většinou lidé, kteří mají sedavé zaměstnání, lidé se zdravotními problémy, které jdou alespoň z části upravit cvičením, lidé mající problémy s redukcí váhy nebo naopak ti, kteří chtějí přibrat nějaké to kilo ve formě svalové hmoty. Přichází ke mně i klienti po různých operacích či nějakém úrazu, těhotné ženy, ženy po porodu i všichni ostatní, co si nevědí rady se cvičením a zdravým jídelníčkem a chtějí se cítit skvěle.

Služby:

Úvodní konzultace

Při prvním pohovoru s klientem se společně dohodneme, jaké jsou jeho představy a cíle, co by chtěl na své postavě změnit a společně nastavíme úroveň jeho tréninkových sekcí. Po tomto pohovoru následují vyšetření na zkrácené a ochablé svalstvo, stav páteře a držení těla. Na základě těchto výsledků vypracuji tréninkový plán, návrh jídelníčku a případně další specifické pohybové aktivity.

Cvičební plán 

Pro každého klienta podle výsledku vstupní diagnostiky vypracuji tréninkový plán, který je šitý na míru i podle individuálních představ a cílů klienta. Nestane se, že by došlo k přetrénování, nebo patologické bolestivosti svalstva, často způsobené neodborným vedením.

Stravovací plán

Stravovací návyky jsou základním kamenem úrazu většiny lidí. Na správné a vyvážené stravě záleží ůspěch každé pohybové aktivity a jen samotným cvičením v posilovně, nebo tělocvičně nedosáhneme požadovaného výsledku. Součástí mé práce s klientem je pochopitelně i vypracování návrhu stravovacího režimu a jídelníčku. Dnešní uspěchaná doba sice zrovna neoplývá hodinami volna na jídlo v pracovním procesu, ale nijak nezoufejte. Zdravý jídelníček není o speciálních prodloužených pauzách na jídlo,ale o častějším přísunu drobnějších energií po celý den.

Kompenzační cvičení

Je založeno na poznatcích funkční anatomie a pohybové léčby. Jednostranná zátěž vede k přetížení pohybového aparátu, ke svalovým dysbalancím a bolestivým stavům zejména páteře. Správně prováděná kompenzační cvičení těmto stavům předchází nebo je upravuje. Při nesprávném pohybovém režimu vzniká svalová nerovnováha – dysbalance. Některé svalové skupiny se zkracují, jiné ochabují. Tyto změny ovlivňjí činnost kloubů a páteře, mění pohybové návyky a posléze způsobují bolesti pohybového systému. Zvyšují též riziko jeho přetížení a poškození úrazem. Správně prováděným kompenzačním cvičením můžeme udržet či opět získat správnou délku svalů, zabránit ochabnutí resp. posílit již ochablé svalové skupiny a získat správné pohybové návyky, resp. stereotypy.

Kontakty na Výživového poradce Daniel Bareš, Praha

Web: www.trenovani-fitness.com

Mobil: +420 602 888 067

E-mail: d.bares@seznam.cz

Adresa firmy:

Radlická 298/105
15000
Praha, Radlice

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here