Výživový poradce Bohumila Máraiová, Pardubice

0
1399
Výživový poradce Bohumila Máraiová, Pardubice
Výživový poradce Bohumila Máraiová, Pardubice

Poskytování poradenství v oblasti zdraví a hubnutí. Prodej potravinových doplňků.

Proč právě s námi 

Připravili jsme pro Vaše zdraví unikátní nadčasové programy.

Revoluční hubnutí

Cílem programu Revolučního hubnutí je vytvořit v těle takové podmínky, aby tělo začalo tuky samo spalovat. Díky správnému nastavení stravování, pitného režimu, detoxikace a vyrovnaného vnitřního prostředí včetně pH, docílíme správně fungujícího organismu. Navíc tělo následně spaluje tuky právě z problémových partií. Některé ostatní systémy dosáhnou redukce váhy, ale za cenu úbytku svalů, nezdravé pokožky a když se hubnou nějaké tuky, tak z partií, kde to není žádoucí. Máme pro klienty k dispozici ONLINE kartu s 24 hodinovou podporou, tipy, recepty a návody pro Vaše zdraví.

 

Systém pro zdraví

Cílem programu Systému pro zdraví je vrátit tělo do rovnováhy. Ta je klíčem ke zdraví Vás i Vaší rodiny. Díky správnému nastavení stravování, pitného režimu, detoxikace a vyrovnaného vnitřního prostředí, docílíme správně fungujícího organismu. Naši klienti mají více energie, cítí se lépe, podávají větší výkony a celkově mají výraznější chuť do života. Máme pro klienty k dispozici ONLINE kartu s 24 hodinovou podporou, tipy, recepty a návody pro Vaše zdraví.

 

Řízená redukce celulitidy

Cílem programu Řízené redukce celulitidy je ovlivnit samotnou příčinu vzniku tzv. pomerančové kůže a ne jen její následky. Klíčem ke zdravé pokožce je rovnováha uvnitř organismu, která má zásadní vliv na tvorbu celulitidy. Díky spojení vnitřní a vnější péče máme daleko progresivnější, dlouhodobější a trvalejší výsledky než ostatní systémy. Máme pro klienty k dispozici ONLINE kartu s 24 hodinovou podporou, tipy, recepty a návody pro Vaše zdraví.

Kontakty na Výživového poradce Bohumila Máraiová, Pardubice

Web: www.revolucni-hubnuti.cz/pardubicky-kraj

Mobil: +420 602 652 111

E-mail: b.maraiova@systemprozdravi.cz

Adresa firmy:

Jožky Jabůrkové 263
53009
Pardubice, Trnová

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here