Výhody permanentního make-upu rtů aneb jediná skutečně neslíbatelná rtěnka

0
775

Permanentní make-up rtů je sázkou na jistotu pro všechny ženy, které už unavuje neustálé rozpíjení rtěnky, barva obtisknutá na skleničce (nebo dokonce na zubech) a upatlané polibky. A také pro ty, které nejsou spokojeny s tvarem svých úst. Nové techniky aplikace permanentního make-upu ho dokážou změnit při naprosté přirozenosti, nebo naopak dodají efekt nalíčených rtů po celý den a noc. V dnešní uspěchané době, kdy čas je tou nejcennější komoditou, se tak permanentní make-up stává jedním z nejpopulárnějších kosmetických zákroků vůbec.

1. Výhody permanentního make-upu rtů oceníte nejvíce večer

Možná, že váš den nikdy nekončí příchodem domů z práce. Pak už jste jistě na trhu hledala neslíbatelnou rtěnku, která by vydržela alespoň 8 hodin, když už ne oněch slibovaných čtyřiadvacet.

Máme pro vás novinku: existuje, jenže se jí říká permanentní make-up.

Jen ten totiž zaručí, že v divadle nebudete muset každou chvíli kontrolovat zrcátko, z party se budete vracet stejně svěží, jako když jste na ni vyrážela, a až konečně potkáte toho pravého, budete ho moci políbit a vzhled žádného z vás tím nijak neutrpí. A krásná zůstanete i po probuzení.

2. Konec s každodenním dlouhým líčením

Kolik času trávíte každé ráno u zrcadla? Třicet minut, nebo ještě déle? I kdyby to byla jen ona nenápadná půlhodinka, za měsíc se už vyšplháte na neuvěřitelných čtrnáct hodin. A teď si představte, kolik času je to za rok!

Permanentní make-up je proto ideálním řešením pro ty z nás, jejichž zaměstnání či sebevědomí vyžaduje každodenní líčení.

Efekt kosmetických pomůcek sice zcela nenahradí, zato však zvýrazní a opraví vaše kontury, takže budete vypadat přirozeně a současně skvěle. A pokud dostanete chuť na velké večerní líčení, poskytne permanentní make-up výborný základ. Jen si přečtěte, co všechno permanentní make-up obnáší!

3. Nedokonalosti konečně zmizí

Asymetrie je u lidského těla zcela běžnou záležitostí. Tak jako mají někteří lidé každé oko jinak zbarvené či nestejně velká ňadra, narodí se jiní s nepravidelným tvarem úst. Aplikací permanentního make-upu lze nesrovnalosti přirozeným způsobem vyplnit. Častým problémem jsou také nevýrazné kontury a bledé rty, které bez nalíčení splývají s barvou obličeje. Chcete-li je mít více definované a současně dosáhnout většího objemu, nemusíte hned uvažovat o botoxu. Permanentní make-up zamaskuje:

· asymetrický tvar úst,

· povislé koutky,

· nevýrazné kontury a barvu,

· cyanózu (promodrání rtů),

· malý objem.

4. Permanentní make-up dokáže vrátit mládí

Doba se mění, a i ženy středního a vyššího věku dnes chtějí být stále dokonale upravené a krásně nalíčené. Právě u kontur to bývá často problém. Když se výrazná rudá barva rtěnky rozpíjí do vrásek okolo úst, moc elegantně a mladistvě to opravdu nepůsobí.

A tady přichází ke slovu jedna z novějších metod permanentního make-upu, tzv. bezkonturová nebo akvarelová metoda.

Klíčem je pro ni přirozenost, nevykresluje tedy přísnou obvodovou linku. Rty vyplní velmi nenápadně a opticky zvětší jejich objem, takže se jim vrátí svěžest.

5. Vaši oblíbenou rtěnku budete mít stále při sobě

Možná si říkáte, že permanentní make-up není nic pro vás, protože na přirozenost vlastně moc nejste, spíše se ráda zdobíte výraznými barvami. V tom případě se určitě zajímejte o druhou z nových metod.

Tzv. efekt rtěnky obnáší nejen výraznější obtažení kontury rtů, ale také jemné stínování barviva po celém jejich povrchu.

Růž budete moci klidně nechat doma, ale přesto budete po celý den působit, jako byste ji právě použila.

6. Bezvadné výsledky bez utrpení a rizik

K minimálním komplikacím po aplikaci pigmentu možná dojde, ale rozhodně je tato procedura mnohem bezpečnější než jakýkoli invazivní zákrok nebo injekční zvětšování objemu rtů. Samotná aplikace není bolestivá, maximálně se setkáte s určitou mírou nepohodlí. Za tuto nepříjemnou chvilku si pak budete moci vylepšeného vzhledu užívat 3-5 let.

Permanentní make-up vám ušetří spoustu času a starostí. Nebudete už muset sledovat, jestli jste i po těžkém dni stále upravená, a ráno si budete moci přispat. Navíc se jedná o jednoduchý a neinvazivní způsob, jak se na několik let zbavit nedokonalostí, které vás dlouho trápily.

Tak co, jdete do toho taky? Napište nám, co vás k tomu přesvědčilo a jak vám permanentní make-up zlepšil život. Budeme se těšit na vaše příběhy!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here