Vraťte pokožce vitalitu a pevnost pomocí mikrojehličkové radiofrekvence

0
775

Vidíme to neradi, ale naše pokožka není dokonalá. Objevují se vrásky, kruhy pod očima a pokožka celkově ochabuje. Moderní estetická medicína nabízí metodu mikrojehličkové radiofrekvence, se kterou získáte kvalitu své pokožky zpět.

Co si představit pod pojmem “mikrojehličková radiofrekvence”?

Pojmenování je odborným názvem pro metodu radiofrekvenční techniky, která působí cíleným prohříváním na pokožku v přesně definované hloubce tak, aby došlo ke stahování kolagenních vláken a tím k tzv. liftingovému efektu. Díky mikrojehličkové radiofrekvenci je pokožka dlouhodobě zpevněna a vy se můžete cítit zase jako zamlada.

K čemu se metoda radiofrekvence využívá?

Radiofrekvence se v estetické medicíně využívá nejen k vypnutí pokožky, ale má i řadu dalších příznivých účinků. Pomocí mikrojehličkové radiofrekvence lze řešit zjemnění statických vrásek nebo jizviček po akné. Metoda se využívá také k omlazení pokožky kolem očí. Variantou této metody je i nová radiofrekvenční metoda Innofill.

Pokud vás trápí ochabující pokožka na obličeji, krku nebo v dekoltu, máte jizvičky po akné, trápíte se trvalými vráskami na bradě, kolem úst nebo pod očima, děláte si starosti se svraštělou pokožkou v oblasti kolen a loktů anebo vám vadí strie na stehnech nebo na břiše, může být mikrojehličková radiofrekvence tím pravým řešením.

Ideální je, pokud se obrátíte na odborníky, kteří mají s touto metodou zkušenosti. V BcD Clinic v Praze je tato metoda využívána pod bedlivým dohledem specialistů, kteří přesně vědí kde a jak mikrojehličky aplikovat, aby byl výsledný efekt dokonalý.

Jak zákrok probíhá?

Radiofrekvence využívá mikrojehliček, jejichž pomocí je tepelná energie zavedena přímo tam, kde má působit – u kolagenních vláken. Tam, kde působí teplo se vlákna stahují, tím se povrch postupně vyhlazuje a současně se tvoří vlákna nová, dochází k tzv. vypínacímu efektu. Protože jde o opravdu drobné jehličky, je povrch pleti chvilku začervenalý, postupně bledne. Radiofrekvence pro obličej, krk, dekolt i další tělesné partie je zcela bezpečná s minimální citlivostí, kterou lze zmírnit anestetickým krémem před zákrokem.

U metody Inofill jsou cíleně rozpouštěny tukové buňky. Tato metoda se zaměřuje na menší oblasti, kde se pomocí elektromagnetických vln vedených speciální jehličkou nebo kanylkou využívá teplo k odstranění tukových nadbytků, zvýšení mikrocirkulace v oblasti podkoží a ke zpevnění kolagenních vláken.

Jaký bude výsledek radiofrekvence a jak se chovat po zákroku?

Těsně po zákroku je pokožka teplá a začervenalá, během několika dní bledne a je sušší. Proto je potřeba ji důkladně promazávat.  V případě ošetření váčků pod očima se může objevit i několikadenní otok. K rychlejšímu splasknutí se doporučuje místo chladit. Po zákroku nejste nijak omezeni v běžných denních aktivitách a hned druhý den se můžete zapojit do běžných denních činností.

Podle rozsahu aplikace a také vzhledem k ošetřované lokalitě je vhodné mikrojehličkovou radiofrekvenci po měsíci opakovat. Celkově je vhodné podstoupit 3-5 sezení, aby bylo dosaženo požadovaného výsledku.

Více o radiofrekvenci a jejím využití si můžete přečíst například na wikipedii.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here