TOP 3 nejlepší fitness centra v Praze, která musíte navštívit!

0
8307

Milujete posilování, ale hledáte něco více než klasické fitness centrum? Pokud se nespokojíte jen tak s něčím, určitě se podívejte na TOP 3 posilovny v Praze!

Každé fitness je něčím výjimečné. Jedno má například vytříbený styl s atmosférou hudebního klubu nebo luxusní wellness, bez kterého si to pak už nedokážete ani představit. Co může být lepší po náročném tréninky, než krásný wellness v podobě saun, bazénu a vířivky nebo relaxační masáž?

Dnešní výběr není výsledek nějakého velkého průzkumu, ale pár opravdových fitness nadšenců, kteří v Praze navštívili každé lepší fitcentrum. A tady Vám přinášíme výsledek!

John Reed Fitness Praha

Začneme něčím zcela netradičním, co nemá na české fitness scéně obdoby. John Reed  fitness není jen tak obyčejná posilovna, je to fitko s naprosto unikátním prostředím a výzdobou. Energii na cvičení vám bude dodávat vystoupení live DJ za mixážním pultem! Navíc zde probíhají pravidelné eventy.

John Reed nikdy nespí! Nově postavené fitness je otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Najdete ho přímo na Karlově náměstí v centru Prahy. Určitě stojí za vyzkoušení, budete velmi překvapeni!

 

Cena členství a vstupu

Ceny za základní členství se pohybují velmi nízko. Základní členství můžete získat už od 500 Kč. Na výběr je hned několik druhů rozdílných nabídek, ale ty vám poví až přímo na místě.

Proč zrovna John Reed fitness?

  • Unikátní koncept spojení fitness a živé DJ hudby
  • Dechberoucí originální styl výzdoby
  • Nové a moderní vybavení
  • Pravidelné DJ akce
  • Otevřeno nonstop 24/7

 

Health Club & Spa hotelu InterContinental Prague

Druhé z top 3 fitek v Praze je luxusní Health Club & Spa v hotelu InterContinental Prague, které splňuje požadavky i pro tu nejnáročnější klientelu. Najdete ho na Pařížské ulici v Praze 1. Health Club & Spa je rozděleno celkem na 3 části – aerobní sál, kde probíhají pravidelné skupinové lekce, luxusně vybavenou posilovnu a na wellness zónu s bazénem, vířivkou a saunou.

Fitness hotelu InterContinental Prague

Fitness je vybaveno luxusními posilovacími stroji Technogym Excite a je plně klimatizované. Po celý den do posilovny proudí denní světlo a oceníte taky krásný výhled do hotelové zahrady. V posilovně se můžete také obrátit na osobního trenéra. Aerobní zrcadlový sál je bohatě vybavený funkčními pomůckami. Cvičí se zde bosu, aerobic, body forming, yoga, cvičení na balónech, pilates a spoustu dalších lekcí.

 

Wellness hotelu InterContinental Prague

Tak tohle si zaručeně zamilujete. Celá wellness zóna zahrnuje pěkný bazén se slanou vodou, vířivku, saunu a nádhernou odpočinkovou část. Luxusní wellness komplex přijde vhod nejenom po náročném cvičení. Je to přímo oáza regenerace a odpočinku pro tělo i duši.

 

Cena členství a vstupu

Stát se členem Health Club & Spa je velmi jednoduché. Stačí přijít na recepci a vybrat si členství, které vám nejlépe vyhovuje. Ceny členství nejsou veřejně dostupné.

 

Holmes Place Premium Anděl

Poslední vybrané fitness, které si zaslouží být v naší top 3 je Holmes Place Premium Anděl v obchodním centru Anděl. Moderní a velké fitness centrum, luxusní wellness zóna, spousta skupinových lekcí a prvotřídní kvalita poskytovaných služeb – i takto jednoduše by se dalo popsat.

Fitness Holmes Place Premium Anděl

Fitness je vybavené moderními posilovacími stroji a je opravdu velké, takže se v žádném případě nemusíte obávat, že byste se s někým měli mačkat. Všechny kardio stroje mají svoji vlastní TV s programy. Dále je vám k dispozici multifunkční sál na skupinové lekce a strečinková zóna.

 

Wellness Holmes Place Premium Anděl

K dosažení harmonie je potřeba nejenom pohyb ale i odpočinek. V Holmes Place Premium Anděl si pro vás přichystali prvotřídní wellness zónu, vybavenou vířivkou, finskou saunou, 3 parními saunami (pro muže, ženy nebo smíšenou), masáže, solárium a několik procedur pro vaše dokonalé uvolnění a pohodlí.

 

Cena členství a vstupu

S členstvím do Holmes Place se nemusíte vázat na určité časové období a je zcela bez závazků. S ohledem na kvalitu a prvotřídní fitness s wellness zónou pořídíte členství už od 1490 Kč do 1990 Kč měsíčně.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here