Se zubními implantáty se opět budete bez obav usmívat

0
427

Ztráta zubu je nejen bolestivá, ale také způsobuje značné problémy v běžném životě. Ze společenského hlediska je citelná zejména v případě, kdy přijdeme o některý z předních zubů. Doba klade náš vzhled vysoké nároky a kompletní, zdravý a estetický chrup je naší vizitkou.

Chybějící zub může snížit možnost společenského uplatnění

Stane-li se, že přijdeme o viditelný zub, často zjistíme, že na nás okolí najednou pohlíží tak trochu skrz prsty. Chybějící zub je pro okolí často znamením, že nepečujeme o nejen o svůj vzhled, ale dokonce ani o své zdraví. Navíc mnohdy zapříčiní i problémy s výslovností. Nezřídka je překážkou i v kultivovaném stolování. Hůře se nám shání pracovní místo, problém nastává i v případě, kdy pracujeme na pozici, kde jsme v kontaktu se zákazníky nebo s vedením firmy. Nekompletní chrup dokonce může ztížit i různá obchodní jednání nebo vyřizování záležitostí na úřadech. Bojíme se usmívat i společně stolovat s rodinou a přáteli, cítíme se méněcenní a u citlivějších povah se mohou objevit i různé psychické problémy, úzkosti a deprese.

I chybějící stoličky jsou velký problém

Zadní zuby sice nejsou viditelné okolí, umožňují nám ale správné kousání. A také slouží k upevnění případného můstku. Pokud tedy chybí některá ze stoliček, mnohem hůře se nám rozmělňuje potrava a výrazně více zatěžujeme ostatní zuby.

Řešením jsou zubní implantáty

Zubní implantáty jsou dlouhodobým řešením nahrazení chybějícího zubu. Implantologie Ostrava vyřeší váš problém. Mddr. Ondřej Vicher je na slovo vzatý specialista, který vám opět na tváři vykouzlí dokonalý úsměv. Implantace Ostrava je profesionální a nového zubu se dočkáte bez zbytečných průtahů. Zubař Ostrava využívá moderní technologie, materiály i postupy. Implantolog Ostrava učiní váš život opět plnohodnotným a zbaví vás ostychu i problémů.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here