Pulsaar Active bandáž na zápěstí s bambusovým uhlím velikost S/M z lékárny Benu.cz

0
84

Pulsaar Active bandáž na zápěstí s bambusovým uhlím velikost S/M od výrobce Sirowa Czech je k dostání za cenu 299 Kč. Přejít do obchodu.

Pulsaar Active bandáž na zápěstí s bambusovým uhlím a germaniem je zdravotnický prostředek. Bandáž poskytuje v místě použití mírnou kompresi, zahřátí a stimulují cirkulaci krve. Bandáž s Infra Reflect mineral recovery techologií, využívá tkaniny obsahující germanium a bambusové uhlí. Tyto minerály reagují s přirozeným infračerveným zářením těla a zvyšují tělesnou teplotu a cirkulaci krve. Bandáž poskytuje podporu pro zlepšení svalové vytrvalosti a rychlejší regeneraci. Je vhodná pro každodenní použití. Perfektní pro všechny sportovní aktivity: Díky kompresi bandáž zůstává na svém místě. Ideální pro všechny sportovní aktivity, řízení, cyklistiku a další venkovní práce.Balení obsahuje 1 ks o vel. S/M.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Pulsaar Active bandáž na zápěstí s bambusovým uhlím velikost S/M výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here