Pulsaar Active bandáž na loket s bambusovým uhlím velikost S z lékárny Benu.cz

0
62

Pulsaar Active bandáž na loket s bambusovým uhlím velikost S od výrobce Sirowa Czech je k dostání za cenu 499 Kč. Přejít do obchodu.

Pulsaar Active bandáž na loket s bambusovým uhlím a germaniem je zdravotnický prostředek. Bandáž poskytuje v místě použití mírnou kompresi, zahřátí a stimulují cirkulaci krve. Bandáž s Infra Reflect mineral recovery techologií, využívá tkaniny obsahující germanium a bambusové uhlí. Minerály reagují s přirozeným infračerveným zářením těla a zvyšují tělesnou teplotu a cirkulaci krve. Bandáž je vhodné používat jako prevenci či podporu hojení zranění. Pravidelné používání bandáže se doporučuje také ke zlepšení funkčnosti lokte. Vhodná pro každodenní použití, nebo při fyzické aktivitě, kde dochází k zatížení loketní kloubu.Perfektní pro všechny sportovní aktivity: Díky kompresi a protiskluzovému efektu bandáž zůstává na svém místě i při prudkých pohybech kloubu. Bandáž je ideální pro míčové aktivity jako je volejbal, tenis a dynamické cvičení.Balení obsahuje 1 ks vel. S.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Pulsaar Active bandáž na loket s bambusovým uhlím velikost S výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here