Pulsaar Active bandáž na kotník s bambusovým uhlím velikost L z lékárny Benu.cz

0
53

Pulsaar Active bandáž na kotník s bambusovým uhlím velikost L od výrobce Sirowa Czech je k dostání za cenu 439 Kč. Přejít do obchodu.

Pulsaar Active bandáž na kotník s bambusovým uhlím a germaniem je zdravotnický prostředek. Bandáž poskytuje v místě použití mírnou kompresi, zahřátí a stimulují cirkulaci krve. Bandáž s Infra Reflect mineral recovery techologií, využívá tkaniny obsahující germanium a bambusové uhlí. Minerály reagují s přirozeným infračerveným zářením těla a zvyšují tělesnou teplotu a cirkulaci krve. Podpora chodidla a Achillovy šlachy při a po sportovních aktivitách. Je vhodná také pro každodenní použití. Perfektní pro všechny druhy sportovních aktivit. Design s otevřenou špičkou poskytuje protiskluzový efekt, díky kterému je produkt ideální pro různé sporty včetně: cyklistiky, míčových sportů, zimních sportů, běhu, CrossFitu, jógy a dalších aktivit. Balení obsahuje 1 ks o vel. L.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Pulsaar Active bandáž na kotník s bambusovým uhlím velikost L výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here