Pulsaar Active bandáž na koleno s bambusovým uhlím velikost XL z lékárny Benu.cz

0
62

Pulsaar Active bandáž na koleno s bambusovým uhlím velikost XL od výrobce Sirowa Czech je k dostání za cenu 749 Kč. Přejít do obchodu.

Pulsaar Active bandáž na koleno s bambusovým uhlím a germaniem je zdravotnický prostředek. Bandáž poskytuje v místě použití mírnou kompresi, zahřátí a stimulují cirkulaci krve.Bandáž s Infra Reflect mineral recovery techologií, využívá tkaniny obsahující germanium a bambusové uhlí. Minerály reagují s přirozeným infračerveným zářením těla a zvyšují tělesnou teplotu a cirkulaci krve.Bandáž poskytuje v místě použití vynikající kompresi a stimuluje cirkulaci krve. Tím pomáhá zmírnit bolest, rozhýbat klouby a podpořit regeneraci.Bandáž je vhodná pro všechny druhy sportovních aktivit i pro každodenní nošení. Bandáž umožňuje plný rozsah pohybu, a to jak při statické aktivitě, tak při dynamickém pohybu. Specifický design: Lemy z extra silných vláken na obou stranách zajišťují bezpečné uchycení a zabraňují sklouznutí bandáže. Bandáž poskytuje podporu  kolenu během fyzické aktivity.Balení obsahuje 1 ks vel. XL.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Pulsaar Active bandáž na koleno s bambusovým uhlím velikost XL výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here