Prom-In Essential BCAA Synergy malina 550g z lékárny Benu.cz

0
61

Prom-In Essential BCAA Synergy malina 550g od výrobce Prom-IN je k dostání za cenu 609 Kč. Přejít do obchodu.

BCAA Synergy je doplněk stravy ve formě sypkého prášku s malinovou příchutí. Specifická kombinace klíčových aminokyselin. Obsahuje optimální dávku aminokyselin obohacenou o vitamin B6.Jednotlivé složky:BCAA (větvené aminokyseliny) tvoří základ a jsou v něm zastoupeny v poměru 2:1:1, který se jeví jako nejvhodnější při užívání na lačný žaludek. Tedy právě v období kolem tréninku. BCAA jsou ve svalových vláknech zastoupeny 35 % ze všech esenciálních aminokyselin a jsou nezbytné pro jejich růst. Mimo to také slouží pro svaly během fyzického výkonu. Při tréninku tedy svaly spotřebovávají vlastní BCAA a mění je na energii. Velmi vhodné je pak užití BCAA po tréninku, neboť tyto aminokyseliny se stávají stavebními kameny bílkovin. A-AKG (Arginin-alfa-ketoglutarát) je sloučenina aminokyseliny argininu a kyseliny glutarové. A-AKG v organismu stimuluje produkci oxidu dusnatého, známého také jako NO. A-AKG se používá jako základ většiny předtréninkových suplementů. Arginin je však vhodné užít i po tréninku. L-glutamin je nejhojněji zastoupená aminokyselina v kosterním svalstvu. Důležitá je především jeho role v podpoře proteosyntézy. Pokud je hladina glutaminu v krvi snížená, ostatní aminokyseliny jsou převedeny na glutamin, aby se tento deficit vyrovnal.Vitamin B6 (pyridoxin) přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu. Je zcela zásadní pro optimální vstřebávání BCAA.Balení obsahuje 550 g (50 porcí).

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Prom-In Essential BCAA Synergy malina 550g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here