Penco BCAA 8000 instant grep 330g z lékárny Benu.cz

0
69

Penco BCAA 8000 instant grep 330g od výrobce PENCO S.R.O. je k dostání za cenu 429 Kč. Přejít do obchodu.

Penco BCAA 8000 instant Grep je doplněk stravy. Mimořádně silné instantní BCAA v ideálním fyziologickém poměru 2 : 1 : 1 pro přípravu nápoje. Vysoký obsah BCAA – 8 g v jedné dávce!Větvené aminokyseliny BCAA (Branched Chain Amino Acids) patří mezi esenciální aminokyseliny, které si lidský organismus nedovede sám vytvořit. BCAA se přirozeně vyskytují v lidské stravě, jsou významnou součástí všech proteinů. Dostatečný příjem bílkovin s optimálním zastoupením esenciálních aminokyselin podporuje svalový růst. BCAA se v těle rychle absorbují a mohou být využity jako: Zdroj energie při vyčerpání svalového glykogenuOchrana stávající svalové tkáně (antikatabolický efekt)Pohotová stavební jednotka pro výstavbu nové svalové tkáně (anabolický efekt)Rozpustné aminokyseliny Penco BCAA Instant 8000 obsahují další volnou aminokyselinu L-arginin, která urychluje regeneraci pracujícího svalu zvýšeným odvodem kyseliny mléčné. Penco BCAA Instant 8000 obohacen vitamíny B6, B12 a C.Arginin podporuje normální činnost svalů.Vitamin B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.Vitamin B12 přispívá k normální psychické činnosti.Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému.Velkou výhodou Penco BCAA Instant 8000 je jejich dokonalá rozpustnost. Po rozmíchání nezůstanou žádné nerozpuštěné BCAA na dně skleničky. Penco BCAA Instant 8000 jsou chuťově velmi příjemné, chuť je vyvážená s ohledem na jejich přirozenou nahořklou chuť.Produkt je vhodný pro všechny silové i vytrvalostní sportovce, kteří mají problém s udržením aktivní svalové hmoty po náročných trénincích. Pokud BCAA použijete před nebo během výkonu, BCAA v té chvíli budou fungovat jako alternativní zdroj energie, pokud nebudete mít v dostatečné glykogenové zásoby a stabilní glykemickou křivku. Pokud BCAA použijete po výkonu, skvěle poslouží jako regenerace.Hlavní výhody: BCAA ve fyziologickém poměru 2:1:1obohacen o L-argininbez cukrůvýborná rozpustnost a chuťBalení obsahuje 330 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Penco BCAA 8000 instant grep 330g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here