Prom-In Athletic Native Omega-3 cps.240 z lékárny Benu.cz

0
55

Prom-In Athletic Native Omega-3 cps.240 od výrobce Prom-IN je k dostání za cenu 419 Kč. Přejít do obchodu.

Native Omega 3 je doplněk stravy ve formě kapslí. Obsahují výlučně Omega 3 ve formě původních triglyceridů. Omega mastné kyseliny obsažené v rybím oleji (zejména EPA a DHA) jsou základním stavebním kamenem buněčných membrán. Je tedy vhodné užívat rybí olej především při vysoké zátěži, a to jak fyzické, tak psychické.EPA a DHA přispívají k normální činnosti lidského srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přijetí 250 mg EPA a DHA denně.DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a zraku. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně.Výhody:vysoce purifikovaný rybí olej z arktických treseknativní olej obsahuje Omega 3 mastné kyseliny v přirozených koncentracíchnativní olej je bohatý na další prospěšné mastné kyseliny především na ALA (Omega 3) a kyselinu olejovouspeciální kapsle zajistí vysokou stabilitu a zabrání nežádoucí oxidacinení nastavováno levným olivovým olejem ani dalšími nežádoucími aditivytestování třetí stranou jednoznačně prokázalo, že 100 % mastných kyselin je ve formě triglyceridůBalení obsahuje 240 kapslí.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Prom-In Athletic Native Omega-3 cps.240 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here