GymBeam L-Glutamine 1000 g z lékárny Benu.cz

0
25

GymBeam L-Glutamine 1000 g od výrobce GymBeam je k dostání za cenu 509 Kč. Přejít do obchodu.

L-Glutamine je doplněk stravy ve formě sypkého prášku bez příchuti. L-Glutamin je neesenciální aminokyselina, která tvoří až 60 % z aminokyselinového podílu ve svalech. Lidské tělo ho vytváří z kyseliny glutamové, kterou tělo nedokáže samo vytvořit a musí ho přijímat ve stravě. Je jednou z aminokyselin, která se podílí na tvorbě bílkovin ve svalech. Během zvýšené zátěže organismu dochází ke snížení hladiny glutaminu, a proto je pro sportovce a aktivní lidi vhodné ho suplementovat.L-Glutamin je vyroben šetrnou metodou fermentace (kvašení), a tudíž při zpracování nejsou použity agresivní chemikálie ani vysoké teploty. V jedné dávce produktu se nachází až 6 g L-Glutaminu.Výhody:L-Glutamin vyrobený metodou fermentace,tvoří 60 % aminokyselin ve svalech,podílí se na tvorbě bílkovin při proteinové syntéze,vhodný i pro vegany.Balení obsahuje 1000 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si GymBeam L-Glutamine 1000 g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here