Odšťavňovače a smoothie makery: nekonečné množství chutí

0
1542

Zdravá svačinka, součást vyvážené snídaně nebo rychlé občerstvení pro načerpání energie kdykoli během dne. To vše představují ovocné a zeleninové šťávy, které každému, kdo dbá na zdravé stravování, dodají pořádnou dávku energie i vitamínů!

Nezaujala vás všude vychvalovaná a propagovaná smoothies a stále upřednostňujete klasické ovocné a zeleninové šťávy, které lze rovněž připravit v mnoha tradičních i zajímavých příchutích? Potom by vaší pozornosti neměl uniknout vertikální odšťavňovač, který z čerstvého ovoce a zeleniny dostane opravdu maximum.

Nečekaně všestranné odšťavňovače

Některé šnekové vertikální odšťavňovače jsou kromě běžného příslušenství doplněny o řadu užitečných dílů, díky nimž je možné tyto přístroje využít mnohem všestranněji. S jedním přístrojem tak lze vyrobit například domácí zmrzlinu, která je v porovnání s kupovanou mnohem zdravější. Mnoho lidí využívá odšťavňovače i k přípravě zdravých dětských příkrmů. Vzrůstající oblibě se těší ořechová másla, která by měla být neodmyslitelnou součástí vyváženého jídelníčku. A zapomenout nemůžeme ani na již zmíněná populární smoothies, která mohou mít nekonečné množství podob a chutí.

Jídelníček pod kontrolou

Výroba vlastních šťáv, ale také zmrzlin, jogurtů a dalších mléčných výrobků, stejně jako pečení pravého kváskového chleba vám umožní mít dokonalý přehled o tom, co jíte. V dnešní době je pečlivé čtení etiket na potravinách čím dál důležitější, ale proč se místo studování složení výrobků nespolehnout na sebe?

Vlastnoruční zpracování kvalitních surovin umožňuje zachování všech důležitých živin, bez nutnosti použít nežádoucí konzervační látky. Běžně používané i méně známé přístroje naleznete v internetovém obchodě Přístroje pro zdraví, včetně užitečného příslušenství a náhradních dílů.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here