Nutriční terapeut S-linie.cz, Kladno

0
4076
Nutriční terapeut S-linie.cz, Kladno
Nutriční terapeut S-linie.cz, Kladno

Redukce hmotnosti použitím proteinové diety.

Jmenuji se Lenka Michálková a sama jsem se pokoušela shodit po porodu několikrát. Jenže ráda jím a pocit hladu mě vždy znovu dohnal do ledničky. Když jsem jednou po delší době potkala kamarádku Ivetu, která zhubla bez námahy, nevěřila jsem svým očím. A to mě přivedlo na proteinovou dietu MEDIDIET®.

Chci se dále podělit o tuto zkušenost a pomoci všem, kdo touží shodit hodně nebo i jen pár kilo a zpět je již nenabrat.

Jak probíhá konzultace:
Na každém setkání proběhne měření a analýza na bioimpedanční váze a měření konkrétních částí těla, tak, aby bylo možno co nejpřesněji sledovat pokrok při redukci a stanovit nejlepší následný postup. V případě zájmu je možno pořídit fotografie (i bez obličeje) tak, abyste sami mohli sledovat pokrok při dietě.

Na výsledcích bioimpedanční analýzy si ověříte, že při hubnutí metodou MEDIDIET® neztrácíte jako u většiny jiných diet svalovou hmotu a vodu, ale především nadbytečné tukové zásoby. A protože svalová hmota je těžší než tuková, tak výsledky se kromě úbytku kilogramů projeví hlavně úbytkem centimetrů.

Podrobně si vysvětlíme, jak funguje metoda MEDIDIET® a probereme Vaše očekávání a cíle. Probereme Vaše stravovací návyky, jaké jídlo a chutě preferujete a zodpovím Vaše dotazy.

Na základě výsledků měření a konzultace následuje doporučení délky první fáze a společně vybereme vhodná jídla pro první fázi.
Pokud Vám jednotlivé druhy jídel nebudou vyhovovat můžete je později vyměnit za jiné.

Výsledky měření, analýzi, grafy a další dokumenty a návody dostanete vytištěné, nebo vám je zašlu v elektronické formě na email.

Kontakty na Nutričního terapeuta S-linie.cz, Kladno

Web: www.s-linie.cz

Mobil: +420 731 309 379

E-mail: info@s-linie.cz

Adresa firmy:

Hluboká 389
27201
Kladno

Otevírací hodiny:

  • Dle objednání
5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here