Nutriční terapeut NutriAcademy, s.r.o., Brno

0
3989
Nutriční terapeut NutriAcademy, s.r.o., Brno
Nutriční terapeut NutriAcademy, s.r.o., Brno

Zabýváme se vzděláváním v oblasti lidské výživy a poradenstvím ve výživě. Nabízíme rekvalifikační osvědčení pro pracovní činnosti poradce pro výživu. Všechny kurzy jsou zakončeny certifikátem.

Vážení návštěvníci webu NutriAcademy,

velice nás těší, že jste navštívili stránky společnosti NutriAcademy, s.r.o., tedy Akademie výživy a sportu®. NutriAcademy, s.r.o. je prestižní vzdělávací společnost působící v oboru lidské výživy a life style. Naše vzdělávací Akademie je nejlepší v oboru v České republice, expandujeme také do zahraničí a školíme i v angličtině a němčině. Naším cílem je vzdělávat a vychovávat poradce, kteří budou poskytovat své služby na profesionální úrovni.

V základním rekvalifikačním kurzu Poradce pro výživu, jakož i ve všech našich dalších rekvalifikačních a nástavbových kurzech, klademe velký důraz na praktickou část výuky, kterou vedou odborníci z řad vysokoškolských pedagogů a profesionálních poradců a koučů s dlouholetou praxí. Po základním kurzu Poradce pro výživu (představte si, že je to něco jako základní výživářská škola), velmi doporučujeme rekvalifikaci Life style kouč (výživářská střední škola), kde se pracuje nejenom s výživou, ale také s lidskou psychikou, která zdravý životní styl, hubnutí a život vůbec vždy nutně doprovází. Dále také nabízíme rekvalifikaci Lektor zdravého životního stylunebo Laboratorní akademii – vyšetření krve mikroskopicky (výživářská vysoká škola). Školení mikroskopických technik probíhá v naší privátní akreditované laboratoři v Náchodě. Akreditaci již vlastníme přes 20 let. Jsme vzdělávací společnost s nejširší nabídkou oborového akreditovaného studia v republice. Vlastníme certifikát kvality ISO 9001. Tento EU certifikát kvality byl udělen nejenom pro vzdělávání na špičkové úrovni, ale také pro vlastní portfolio produktů a služeb pro zdravý životní styl s názvem Nutrirestart, jejich autorkou je ředitelka naší společnosti, Ing. Radka Burdychová, Ph.D., MBA.

Naší předností je vysoká odbornost, tradice v oboru, vlastní publikační činnost a moderní přístup. Díky tomu, že se školíme v zahraničí a sledujeme moderní výživářské i diagnostické trendy, jsme velmi inovativní. Učíme lidi udělat si svůj názor.

Naším mottem je: 

Buď výživovým poradcem především sám sobě!

Kurzy jsou proto vhodné také pro všechny, kteří se tímto oborem nechtějí přímo živit, ale chtějí vědět, co nakupovat, jak vařit, chtějí si umět sami bez pomoci odborníka sestavit základní plán příjmu důležitých živin a kvalifikovaně poradit své rodině, přátelům a známým.

Ceník konzultací:

3000,- Kč / hodina + DPH pro externí klienty
1500,- Kč / hodina + DPH pro naše absolventy

Naši studenti mají po celou dobu studia rekvalifikačních kurzů konzultace zahrnuty již v ceně kurzů, pokud se obsahově týkají školených témat.

Kontakty na Nutričního terapeuta NutriAcademy, s.r.o., Brno

Web: www.nutriacademy.cz

Mobil: +420 775 785 219

E-mail: info@nutriacademy.cz

Adresa firmy:

Dolnopolní 894/8
61400
Brno, Maloměřice

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 09:00 – 13:00
  • Úterý: 09:00 – 13:00
  • Středa: 09:00 – 13:00
  • Čtvrtek: 09:00 – 13:00
  • Pátek: 09:00 – 13:00
  • Sobota: Zavřeno
  • Neděle: Zavřeno
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here